r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Są już wersje próbne najnowszych programów Adobe

Strona główna Aktualności

Na stronach Adobe i w naszej bazie programów pojawiły się już wersje próbne najnowszych wersji oprogramowania wchodzących w skład Creative Suite 6. Ceny pakietów z rodziny Creative Suite 6 poznaliśmy 2 tygodnie temu, pozostaje wypróbować nowe produkty. O nowościach w Photoshopie, InDesign i Illustratorze pisaliśmy wcześniej, ale warto na własnej skórze przekonać się, co nowego znalazło się w innych programach firmy Adobe.

Z naszego portalu można już pobrać wersje próbne pakietów Creative Suite 6: Master Collection (Windows, OS X), Web Premium (Windows, OS X), Design Premium (Windows, OS X oraz Production Premium (Windows, OS X). Z bazy programów można pobrać również próbne wersje najnowszych wydań pojedynczych programów wchodzących w skład pakietu: Photoshopa, Illustratora, Dreamweavera, Audition, After Effects, Premiere Pro, InDesign, Fireworks, Flash Pro. Wszystkie wersje próbne wymagają zalogowania się z użyciem Adobe ID. Programy będą działać przez 30 dni od pierwszego uruchomienia.

Usługi Creative Cloud, które Adobe zapowiedział na MAX 2011, będą dostępne od 11 maja. Usługi będą dostępne w 36 krajach, w tym w Polsce.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.