reklama

Sacred 3 latem na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Miłośnicy produkcji diablopodobnych, w których walecznym bohaterem eliminujemy kolejne zastępy poczwar różnorakich i zbieramy przydatny ekwipunek wypadający z ich ciał, na pewno doskonale kojarzą serię Sacred. Wieści o trzeciej jej części chodziły od dawna i wreszcie potwierdzono, że w krainach kolorowej Ancarii ponownie poszukamy przygód jeszcze tego lata. Gra powstaje w wersjach na komputery, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Rozgrywka nastawiona jest przede wszystkim na zabawę wieloosobową.

Producenci chwalą się, że niezależnie od tego czy lubimy grać z kolegą na jednej kanapie (współpraca 2 osób) czy po sieci (do 4), zawsze znajdziemy kogoś chętnego do pomocy. System gry zaprojektowano specjalnie tak, aby w momencie, gdy nieco znużymy się samotnym bieganiem po lochach, automatyczne dobranie nam kompanów przebiegało szybko i sprawnie. Poza lepszą grafiką, a także pokaźną porcją zadań do wykonania (także tych drugoplanowych), miłośnicy Sacred odnajdą w trzeciej odsłonie ponoć same znajome elementy — od wcześniej poznanych postaci, po mechanikę rozgrywki. Chęć porywalizowania z innymi rozbudzą rankingi online, jak również rozbudowane statystyki.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama