Safari 3.1.2

Strona główna Aktualności

O autorze

Secunia informuje o licznych błędach w przeglądarce Safari dla Windows. Jeden z nich występuje wskutek nieprawidłowego przetwarzania plików .bmp i .gif. Dzięki niemu atakujący może poznać zawartość pamięci komputera.

Druga luka powodowana jest przez fakt, iż Safari automatycznie uruchamia pliki wykonywalne w strefach ustawionych w Internet Explorerze jako bezpieczne. Trzeci z błędów umożliwia atakującemu wykorzystanie JavaScriptu umieszczonego na spreparowanej witrynie WWW do wywołania błędów w obsłudze pamięci. Udany atak może pozwolić cyberprzestępcy na wykonanie dowolnego kodu. Dziury znaleziono w wersjach wcześniejszych od 3.1.2. Ich użytkownicy powinni zaktualizować swoje oprogramowanie do tej właśnie edycji.

Najnowszą, polskojęzyczną wersję przeglądarki Safari 3.1.2.525.21 przeznaczonej dla systemu Windows można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji