SafeIP 2.0.0.2616

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SafeIP to w pełni darmowe narzędzie, które służy do ochrony prywatności użytkownika. Z oferowanych przez nie funkcji można skorzystać podczas przeglądania stron internetowych, sprawdzania poczty elektronicznej oraz w trakcie grania w gry komputerowe.

Dzięki niemu możemy zaszyfrować całych ruch sieciowy za pomocą prywatnego serwera proxy, korzystając z przeglądarki w domu albo publicznych hotspotów WiFi. Narzędzie umożliwia wybranie anonimowego adresu IP znajdującego się możliwie jak najbliżej, w celu uzyskania maksymalnej prędkości połączenia z internetem.

SafeIP chroni także komputer przed złośliwym oprogramowaniem, blokując malware, a także pozwala na blokowanie reklam, ochronę przed śledzeniem ciasteczek (cookies), ochronę serwera DNS i ochronę nagłówka Referer. Można także ustawić, by program zmieniał nasz adres IP w określonych odstępach czasu, na przykład co 10 minut.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!