SafeInCloud SafeInCloud 20.0.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Menadżer Haseł SafeInCloud to bezpłatny program, służący do zarządzania danymi gromadzonymi w usłudze SafeInCloud.

Program możemy pobrać za darmo, ale warto pamiętać, że liczba jego funkcji będzie uzależniona od tego, czy zdecydowaliśmy się zapłacić za pełną wersję aplikacji SafeInCloud na Androida lub iOS. Jedną z funkcji dostępnych tylko w wersji Premium jest m.in. synchronizacja danych między urządzeniami i systemami operacyjnymi. Dlatego to, co będzie potrafił program desktopowy na Windows, zależeć będzie w dużej mierze od tego, czy kupimy dostęp do pełnej wersji usługi.

Korzystając z programu SafeInCloud na Windows będziemy mogli głównie zarządzać naszymi hasłami, kodami PIN i innymi ważnymi danymi, które powierzyliśmy usłudze. Informacje można grupować, dodawać im etykiety i w ten sposób je porządkować. Program zawiera też generator haseł, który pozwala przyporządkować je do konkretnej usługi, np. do Facebooka lub do konta Google. Program umożliwia też konfigurację synchronizacji naszych danych z wybraną chmurą, np. Dropboxem lub Google Drive. Dane są zabezpieczone przy pomocy szyfrowania 256-bit Advanced Encryption Standard.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prostota, interfejs znany od lat, stosunkowo mocne szyfrowanie, kategoryzowanie, kolorowanie, synchronizacja, zabezpieczenie rozblokowania aplikacji
plik bazy danych programu wrzucany jest do głównego katalogu chmury
ocena użytkownika
19.06.2016 01:57

Po przetestowaniu kilku tego typu programów stwierdziłem, że zostanę z SafeInCloud ponieważ w miarę dodawania kolejnych kont, szło mi szybciej i sprawniej za każdym kolejnym razem. Program posiada spójny, znany (z Windowsów) interfejs, jest prosty. Pozwala na zabezpieczenie uruchomionej już w tle instancji skróconym wariantem hasła głównego samego siebie. Synchronizuje się szybko i bezproblemowo. Fajnie szyfruje posiada możliwości importu eksportu, także z utworzoną bazą poświadczeń można bez większego wysiłku popracować w innych aplikacjach. Nie trąca kafelkami, nie razi cukierkowością - robi robotę, ale ...irytuje mnie to, że w chmurze, z którą synchronizuję plik .db programu zawsze wgrywany jest w katalog główny. Nie ma znaczenia jaka chmura by to nie była tak jest i już. Z praktycznego punktu widzenia chciałbym mieć możliwość wrzucić dla niepoznaki takowy plik w katalog ze zdjęciami w tzw. miejsce, które "tylko ja znam". Generalnie polecam. Brak reklam i innych głupot tego typu. Moim zdaniem konkretny. Piątą gwiazdkę odejmuję właśnie za wpychanie pliku *.db... do " / " mojej chmury.