r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SafeLock Home Edition 1.0.4

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne

SafeLock to program polskiego autorstwa umożliwiający tworzenia zabezpieczonych płyt Data CD, Audio CD, a także zabezpieczania plików video w formacie AVI. Program zabezpiecza płyty CD pięcioma metodami: wprowadza korekcję EFM, identyfikuje Subkanał Q dzięki czemu zwiększono bezpieczeństwo CD, odczyt Informacji ATIP (informacje o CD producent, pojemność) w nagrywarce, sprawdza obecność błędnego sektora na końcu płyty CD, sprawdza obecność klucza PreGape. Do poprawnej pracy wymagana jest obecność programów CDRWIN i CloneCD, a także odpowiedniej nagrywarki.

Uwaga!

1. Licencja kierowanej do użytkowników domowych, wersji Home Edition pozwala na tworzenie i rozpowszczechnianie zabezpieczonych płyt CD wyłącznie w celach niekomercyjnych. Istnieje także, kierowana do użytku biznesowego, edycja Comercial Edition, która nie posiada tego ograniczenia (z wyłączeniem wykorzystywania programu przez firmy dystrybucyjne, tłocznie itp.). Szczegóły znajdują się na stronie producenta.

2. Do zabezpieczania płyt CD wymagane jest:
- posiadanie odpowiednich programów takich jak: CDRWIN (do tworzenia obrazu CD) i CloneCD w wersji 3.0.2.0 lub nowszej.
- nagrywarki obsługującej DAO-RAW i potrafiącej nagrać prawidłowo korekcję EFM. Nagrywarka musi także posiadać Overburning i możliwość zapisu danych subkanałowych.

3. Ograniczenia programu w wersji testowej:
- brak zmiany nazwy biblioteki DLL w metodzie Pakowania
- brak zmiany hasła szyfrowania
- brak zabezpieczenia metodą korekcji EFM v2
- brak zabezpieczenia metodą PreGape
- brak zmiany wyświetlanych błędów
- brak zmiany wyświetlanego Loga
- brak zabezpieczania metodą analizy błędnego sektora
- 15-dniowe ograniczenie czasowe

4. Szczegółowa instrukcja obsługi programu znajduje się na stronie producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 21.12.2011 09:00

Do goscia Dawid Partyka: jesteś chłopie żałosny bo nawet nie potrafiłeś odpowiedziec na maile wysłane do ciebie na temat programu w czasie gdy byl rozwijany. Wnioskuje ze program komuś ukradłeś, mnie to zwisa bo znalazłem kluczyki do programu i odblokowałem :D

  #6 18.05.2010 00:32

Bardzo proste do obejścia. "Zabezpieczona" płyta możliwa do skopiowania przy minimum wysiłku.

  #5 01.05.2010 21:17

SayIt FCE nigdy nie był zabezpieczony safelockiem, program nie jest rozwijany od 4 lat. Miałes pewnie jakies inne zabezpieczenie lub tworca SayIt FCE nie umiejetnie i niezgodnie z prawem zastosowal safelocka. No chyba ze mylisz z safedisc lub laserlock

  #4 05.02.2009 22:11

Ale to syf!.
Posiadam oryginalną płytkę SayIt FCE zabezpieczoną tym syfem. Ponieważ pękła mi trochę od środka, chciałem ją zarchiwizować. Po skopiowaniu okazało się, że nie chce działać, więc spróbowałem to zpatchować we własnym zakresie. Po krótkiej zabawie okazało się, że wystarczy wziąć hexedit-a i na samym końcu pliku fce.exe zastąpić napis SafeLock.dat zerami (0x00). Po tym zabiegu działa FCE jak złoto. Do autora zabezpieczenia - w następnej wersji wprowadź może sumę kontrolną do zabezpieczanego pliku, którą sprawdzasz później w loaderze, dobre by też było wprowadzić szyfrowanie kodu i rozkodowywanie go bezpośrednio do pamięci.

  #3 22.09.2008 16:24

Ciekawy muszę kupić zabezpieczy dobrze płytkę swojego autorstwa super tego szukałem

  #2 01.04.2008 18:43

Nie podoba mi się...

  #1 22.02.2007 11:07

ciekawy program warty uwagi

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.