r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SafeLogon 2.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SafeLogon to program rozszerzający i uzupełniający system logowania wbudowany w system Windows. Program pozwala między innymi na ustalenie dni i godzin w których dany użytkownik może się zalogować czy na blokowanie konta po danej liczbie logowań. Za pomocą Safe Logon'a możemy zabronić poszczególnym użytkownikom dostępu do niektórych zasobów takich jak Panel sterowania czy Pulpit. Do tego tworzy dzienniki z zapisanymi wszystkimi losowaniami, również tymi, które się nie powiodły. Konfigurację programu można eksportować i dzięki temu zastosować na kolejnych komputerach. Dodatkowo użytkownicy mogą dostosować sobie skróty klawiszowe między innymi do szybkiego wylogowania, wyłączenia systemu czy hibernacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 15.01.2006 17:59

W XP to wszystko można ustawić w POLICES /dostęp bezpośredni przez Tweak Ui/ , Lub w poprzez konsolę administracyjnej "MMC".

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.