r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SafeSystem 2006

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Safe System to program do ochrony osobistych danych, pomagający również dbać o poprawne funkcjonowanie systemu. Program potrafi całkowicie przerobić wybrane pliki i foldery na niedostępne, tylko do odczytu lub wręcz niewidoczne. Może to zapobiec takim problemom jak ataki wirusów czy koni trojańskich. Również bez wyraźnej zgody użytkownika nie zostaną zmienione pliki konfiguracyjne czy elementy panelu sterowania. Safe System może również odmawiać dostępu nieznanym plikom pochodzącym z CD/DVD czy z Internetu. Jest to przydatny program, zarówno dla firm, jak dla użytkowników domowych udostępniających swoje zasoby w sieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.04.2006 19:06

pozwalam sobie na komentarz , bowiem zwróciłem uwagę na nazwę programu , która mnie się bardzo źle kojarzy, ...mam tu na myśli program o tym samym dzialaniu - Safe`nSec . Otóż program ten , owszem - przerabia , modyfikuje nie tylko pliki , ale wręcz cały system , ulokował się w większości bibliotek DLL, i był nie do usunięcia , a spowodował totalną niemoc kompa , z konsekwencją reinstalacji systemu...
Od tego czasu unikam wszystkiego , co ma jakikolwiek związek z Safe...
Zalecając szczególną rozwagę chętnym instalacji programu SafeSystem 2006 , pozdrawiam redakcję vortalu , a ewentualnym uzytkownikom programu - życzę zero kłopotów...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.