Sage Symfonia zmienia logo

Strona główna Aktualności

O autorze

Sage Symfonia - jeden z największych polskich producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, modyfikuje wygląd dotychczasowego logo.

Jak infomuje spółka, przekształcenie znaku graficznego jest efektem nowej strategii identyfikacji korporacyjnej, która jest obecnie wdrażana we wszystkich spółkach, wchodzących w skład Sage Group, na całym świecie. Zmiany mają na celu ujednolicenie nazw firm funkcjonujących w ramach grupy. Co prawda nazwa Sage Symfonia pozostaje bez zmian ale w nowym logo słowo "Symfonia" jest badzo delikatnie, wręcz niewidoczne na tle potężnego "Sage". Być może jest to więc pierwszy krok do zmiany nazwy polskiej spółki-córki.

Siłą Grupy są i będą produkty lokalne - w Polsce są nimi Systemy Symfonia. Ważne jest więc, by wszystkie spółki komunikowały się z rynkiem w ten sam zestandaryzowany sposób, wspólnie budując wizerunek Grupy. Standaryzacja obejmuje komunikację korporacyjną, utrzymując indywidualny charakter dla produktów. Bez zmian pozostaje więc jeden z najsilniejszych polskich brandów - Systemy SYMFONIA, który będzie nadal funkcjonował w tej samej formie - wyjaśnia Darek Kostanek, dyrektor marketingu w Sage Symfonia.

Sage Group należy do grona trzech największych na świecie dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie. Sage Symfonia jest polską spółką-córką, która została przejęta przez Sage Group od Matrix.pl w maju 2005 r.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji