r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sage podsumowuje 5-lecie działalności w Polsce

Strona główna Aktualności

Sage, producent znanego oprogramowania Symfonia wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem w sektorze MSP, świętuje właśnie 5-lecie działalności w Polsce.

Firma rozpoczęła działalność w Polsce w maju 2005 roku pod nazwą Sage Symfonia, wskutek wyodrębnienia linii produktów i usług Symfonia od spółki Matrix.pl. W lutym 2006 roku Sage Symfonia przejęła 50% udziałów w firmie Datev Symfonia, która zajmuje się produkcją rozwiązań informatycznych dla doradców podatkowych i audytorów. W marcu 2009 roku Sage Symfonia zmieniła nazwę na Sage.

Sage posiada w swojej ofercie rozwiązania dla przedsiębiorstw różnej wielkości - zarówno tych dużych, jak i średnich czy też mikroprzedsiębiorstw. Jednym z najpopularniejszych produktów firmy jest Symfonia Premium - pakiet programów przeznaczonych do zarządzania takimi obszarami działalności przedsiębiorstwa jak finanse, handel, płace, czy księgowość. Wersje testowe wszystkich modułów wchodzących w skład pakietu można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY z odpowiadających im kategorii.

r   e   k   l   a   m   a

Firma przedstawiła również wyniki finansowe za okres od października 2009 do marca 2010. W tym okresie przychody Sage przekroczyły 33 mln zł, a zysk operacyjny wyniósł 6 mln zł. Spółka pozyskała także 2,7 tys. nowych klientów, przez co powiększyła ich liczbę do 62 tys. Warto też wspomnieć, że z okazji piątych urodzin Sage przygotowało dla swoich klientów specjalną ofertę. Szczegóły promocji dostępne są w oddziałach firmy i u Partnerów Sage na terenie całego kraju. Na urodzinowej podstronie można także wysłać zapytanie o tę specjalną ofertę.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.