SageThumbs 2.0.0.23

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SageThumbs to darmowe rozszerzenie dodające możliwość podglądu (thumbnails) wielu formatów graficznych (PSD, AI, PDF, EPS itp.) bezpośrednio w aplikacji Windows Explorer.

Rozszerzenie SageThumbs poza wyświetlaniem miniatur różnych plików graficznych integruje się dodatkowo z menu kontekstowym eksploratora. Klikając na dowolny plik graficzny prawym przyciskiem myszy mamy dostęp do dodatkowych informacji na temat pliku, funkcji kopiowania grafiki do schowka, wysłania grafiki w załączniku maila, ustawiania tapety czy szybkiej konwersji pliku do jednego z popularnych formatów JPG, BMP, PNG lub GIF.

Znajdziemy tam również szybki dostęp do ustawień SageThumbs, w których możemy zdefiniować dla jakich plików rozszerzenie ma generować miniatury, jakoś konwersji dla poszczególnych formatów, wyłączyć integrację z menu kontekstowym Eksploratora i wyczyścić lub zoptymalizować bufor miniatur.

W przypadku zainstalowanego w systemie programu XnView rozszerzenie SageThumbs powiększa możliwość generowania miniatur dla kolejnych 26 formatów. Aktualnie obsługiwanych jest ponad 150, w tym wszystkie najpopularniejsze i szereg mało znanych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!