reklama

Saints Row IV Super Dangerous Wad Wad Edition, czyli droga limitka

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Są na tym świecie gracze, którzy wiele by dali za to, by na półce u nich stały same wydania limitowane różnorakich produkcji. Ci super zamożni będą być może bili się o nadchodzące Saints Row IV Super Dangerous Wad Wad Edition dostępne wyłącznie w brytyjskim sklepie GAME, bo pojawi się cała jedna sztuka tejże wersji. Nierealnie atrakcyjna trzeba przyznać, lecz niesamowicie również przy tym oczywiście droga.

Co znajdziemy w zestawie za okrągły milion dolarów? Obok samej gry wraz z dodatkowym DLC, pakiet zawiera pełnowymiarową replikę dubstepowej giwery, obejmuje jednodniowy kurs szpiegowski plus szkolenie w temacie odbijania zakładników, wycieczkę w kosmos z Virgin Galactic, Lamborghini Gallardo z rocznym członkostwem w E25 Super Car Club, w pełni ubezpieczoną Toyotę Prius, operację plastyczną, zakupy z osobistym doradcą stylu oraz tydzień w The Jefferson Hotel w Waszyngtonie i drugie tyle w apartamencie w Burj-al-arab w Dubaju — z przelotem dla dwóch osób.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama