Sakura Clicker

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bezpłatny projekt Sakura Clicker reprezentuje gatunek gier, które wystawiają na nie lada próbę myszką komputerową. Zabawa sprowadza się tutaj bowiem do ciągłego klikania. Specyficzna oprawa graficzna od razu sugeruje, że potencjalnymi odbiorcami produktu powinni być fani japońskich komiksów oraz animacji, ale w sumie każdy nudzący się akurat przed monitorem gracz spędzi z nią kilka miłych chwil. Świetnie zabija czas.

Produkcja nie oferuje zawiłej fabuły czy bohaterów po wielu przejściach. Liczy się tu tylko akcja. Na ekranie pojawiają się demoniczne piękności, które należy eliminować klikając w nie szybko myszką. Z każdej wypadają monety. Im dalej, tym trudniej jest pokonywać dziewczyny, dlatego zebrane po drodze fundusze należy wykorzystywać na odpowiednie zakupy, usprawniające stopniowo nasze możliwości bojowe. Wygląd przeciwników generowany jest losowo z dużego zestawu gotowych elementów.

Przede wszystkim inwestować przyjdzie w różnorakich pomagierów. Ich głównym zadaniem będzie automatyczne klikanie, co staje się bardziej efektywne wraz z zatrudnianiem kolejnych najemników, jak również podnoszeniem ich poziomu doświadczenia. Do tego wypada wykupywać specjalne zdolności dla herosów drugoplanowych, jeszcze bardziej zwiększając tym samym ich przydatność w grze.

Gracz może również modyfikować wygląd swojej bohaterki, widocznej z prawej strony ekranu, a także wydawać pieniądze na przedmioty ułatwiające nieznacznie rozgrywkę. W Sakura Clicker nie da się w sumie wygrać, ponieważ zawsze pojawiają się silniejsze przeciwniczki, ale tym bardziej właśnie dzieło dostarcza zabawy w chwilach zupełnego znużenia. Rozbudzić się nieco pozwoli udźwiękowienie, gdyż głosy do projektu nagrało wiele piękności z Kraju Kwitnącej Wiśni, odpowiednio intonując oszczędne kwestie...

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 9

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!