Konkurencja dla Roomby, czyli Samsung Navibot S SR8980L3K

Czas na kolejny test sprzętu, który otrzymałem równolegle z tabletem od firmy Samsung. Tym razem jest to urządzenie, które znacznie uprzyjemnia i ułatwia życie. Odkurzacz Nabivot S SR8980L3K, bo o nim mowa, mimo, że podchodziłem do niego dość ostrożnie, pozytywnie zaskoczył mnie pod wieloma względami. Czy warto zainwestować niecałe 2000 zł w taki sprzęt aby nasz dom był „bardziej nowoczesny”?

Odkurzanie nie jest najprzyjemniejszą czynnością domową, ale można sprawić że przekona się do niego nawet młodsze rodzeństwo.

[Recenzja] Samsung ATIV One 5 DP500A2D-K01PL

Tym razem w moje ręce wpadł sprzęt nie tyle innowacyjny co wyjątkowy. Podejrzewam, że póki co tego typu urządzenie znajduje się w niewielu domach a jest ono bardzo ciekawe ze względu na swoje możliwości. Pamiętacie Macintoshe z serii Apple Studio Display? Ja pamiętam, bo zawsze marzyłem o komputerze zamkniętym w półprzezroczystej obudowie monitora. Moje marzenie po wielu latach spełniło się dzięki firmie Samsung, która przekazała mi do testów Ativ One 5. Zapraszam do recenzji.

[Recenzja] Samsung Ativ Book 9 Lite NP905S3G-K02PL

Czy na rynku zdominowanym z jednej strony przez laptopy, z drugiej netbooki i ultrabooki znajdzie się miejsce na coś pośredniego? Sprzęt, który trafił w moje ręce nie wpisuje się stricte w żadną z powyższych kategorii jednocześnie posiadając cechy każdej z nich a mimo to wydaje się, że znajdzie się grono ludzi, którzy się na niego zdecydują i będzie im dobrze służył.

Oficjalna strona produktu.

Miesiąc z tabletem Samsung XE500 i Windows8

Właśnie mija miesiąc od zakupu nowego tabletu- Samsunga Smart PC XE500 (znany też jako ATIV TAB5) i myślę, że jest to dobra pora by napisać pierwsze podsumowanie z użytkowania tabletu. Tym, którzy nie mieli okazji zapoznać się z pierwszymi wrażeniami po zakupie zapraszam najpierw do tego wpisu, z kolei zainteresowani biurowymi funkcjami tabletu powinni

Okiem Pangrysa czyli Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Nigdy nie byłem jakimś zagorzałym fanem tabletów i jakoś trudno mnie zaklasyfikować do grupy miłośników androida. Dlatego z tym większym zaskoczeniem, przeczytałem maila od Samsunga, że chcą trochę zmienić moją opinię na temat ich produktów i wysyłają mi do testów Samsunga Galaxy Taba 2 10.1 16GB . Tablet może i nie najnowszy, ale wciąż znajdujący swych nabywców.

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 to nie tylko tablet, ale może również spełniać rolę...

Moje bliskie spotkanie z... ultramobilnym laptopem "Samsung ATIV book 9 Lite

Słowem wstępu

Na początku chciałem serdecznie podziękować firmie Samsung Electronic Polska ponieważ dzięki ich uprzejmości trafił w moje ręce laptop Samsung ATIV 9 Lite i mam możliwość jego przetestowania a teraz chciałbym się z Wami podzielić wrażeniami z testu zaznaczam również,że jest to mój pierwszy test jakiegokolwiek sprzętu więc z góry przepraszam za ewentualne niedoróbki i prośbę o wyrozumiałość

Wygląd i specyfikacja

Na początek kilka fotek oraz specyfikacja

Samsung Smart pc xe500- pierwsze wrażenia

Zakup nowego tabletu planowałem już od grudnia ubiegłego roku a od marca byłem już pewny, że następcą 7" Galaxy Tab p1010 będzie również Samsung ale tym razem z Windows8 a nie androidem. Były momenty, kiedy to zastanawiałem się czy nie dołożyć do wersji pro- z pentium lub i5. Przemyślałem wszystko i stwierdziłem, że Atom Z2760 świetnie uzupełni mój dość wydajny laptop Sony Vaio z i3. Tak oto od wczoraj mam nowego Ativ tab'a.

Samsung SC5481

Czy mi się ten sprzęt spodobał? Ten sprzęt jest... ale o tym na końcu.

Jak informowałem w poprzednim wpisie dotarł do mnie sprzęt do testowania. Nie udało się znaleźć sterowników ani sposobu aktualizacji. Cóż... pozostaje go używać tak jak jest jego przeznaczenie.

Odkurzacz ma worek wielokrotnego użycia, filtr antypyłkowy, trzy końcówki, rurę elastyczną, rurę sztywną... chyba każdy wie jak wygląda odkurzacz?

Co w nim ciekawego? Właśnie ta rura sztywna. Jest ona rozkładana z możliwością regulacji długości co kilka centymetrów.

[Recenzja] Samsung UE46ES8000S

Jako tegoroczny uczestnik HotZlotu, podobnie jak w roku ubiegłym miałem szansę zapisać się na testy sprzętu marki Samsung. Nie robiłem sobie jednak zbytnich nadziei na znalezienie się w gronie szczęśliwców, którzy otrzymają maila z informacją o wysyłce sprzętu. W zeszłym roku nie "załapałem się" a tym razem uczestników chcących wziąć udział w testach było jeszcze więcej. Od zlotu minęły ponad dwa miesiące i właściwie zapomniałem już o tym, że moje dane leżą gdzieś na serwerach firmy Samsung.