Samsung Data Migration Samsung Data Migration 4.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Samsung Data Migration to przydatne i bardzo proste narzędzie stworzone głównie z myślą o posiadaczach nowych dysków SSD firmy Samsung. Z jego pomocą, w zaledwie 3 krokach, przeniesiemy niemal automatycznie wszystkie istniejące już na naszym dysku dane do nowego magazynu danych.

Oprogramowanie daje nam możliwość sklonowania pełnej zawartości standardowego dysku twardego, a w przypadku kiedy pojemność nowego dysku SSD jest niewystarczająca aby pomieścić wszystkie dane umożliwia ono użytkownikowi definiowanie plików, które zostaną uwzględnione podczas procesu migracji. Korzystając z Samsung Data Migration przeniesiemy na nowy dysk zarówno system operacyjny, jak również zainstalowane w nim aplikacje i gry, zgromadzone multimedia, dokumenty i wszelakie inne typy plików. Narzędzie automatycznie tworzy partycję systemową, kolejne woluminy mogą być dowolnie tworzone przez użytkownika zgodnie z jego uznaniem.

Największym atutem programu jest jego banalna obsługa (pomimo braku polskiej wersji językowej) oraz fakt, iż pozwala on zaoszczędzić czas, który przeznaczyć musielibyśmy na ręczne przenoszenie danych lub instalację systemu na nowym nośniku SSD. Konfiguracja narzędzia ogranicza się w zasadzie jedynie do zdefiniowania dysku wejściowego i wyjściowego, na który zostaną skopiowane nasze pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

nie ma plusów
nie potrafił przenieść systemu ani partycji Recovery
ocena użytkownika
10.03.2015 20:36 • Recenzja do wersji 2.7

Program nie jest najlepszy ,otrzymałem jego na płycie wraz z zakupionym dyskiem SSD 840 EVO -250 gb ,nie potrafił przenieść kopi dysku starego dysku na nowy SSD ,nie mówiąc już o systemowej partycji Recovery przenoszenie dysku dochodziło do 90 % po czym wyświetlał się błąd ,próbowałem tak z kilka razy ale bez efektu (nadmieniam iż mam laptopa samsung R780 ).Próbowałem różnymi programami około tygodnia z różnym skutkiem .Program który sobie poradził z całkowitym przeniesieniem systemu win7 łącznie z systemową partycją Recovery był program XXCLONE. Dlatego o programie Samsung Data Migration nie mam najlepszego zdania