r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung Galaxy A3 i A5 w wersji 2015 uchwycone na zdjęciach

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Do sieci wyciekły zdjęcia odświeżonych wersji smartfonów Samsunga z serii Galaxy A – A3 i A5. Urządzenia doczekały się niewielkich zmian w designie i wydajniejszej specyfikacji. Samsung ponownie postawił przede wszystkim na jakość wykonania i atrakcyjny wygląd.

W przypadku serii Galaxy A obrana została inna metoda numeracji następnych generacji modeli, która przypomina tą od Motoroli. Nowsze wersje pozostają z tą samą nazwą, a do niej dodawany jest rok pojawiania się urządzenia na rynku, a więc otrzymamy Galaxy A3 2015 i A5 2015. Znaczących zmian w wyglądzie nie zobaczymy. Głośnik podobnie jak w topowym Galaxy S6 został przeniesiony na dolną krawędź, a plecy pokrywa warstwa szkła, która charakterystyczna jest przede wszystkim dla smartfonów klasy premium.

We wnętrzu obu modeli znajdziemy specyfikację ze średniej półki. Galaxy A3 2015 to 4,7-calowy wyświetlacz HD, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, 1,5 GB RAM i 16 GB na pliki. Główna kamera oferuje 13 MP, a na froncie, tuż nad wyświetlaczem producent umieścił kamerkę 5 MP. Drugi model – Galaxy A5 będzie posiadł 5,2-calowy wyświetlacz Full HD, ośmiordzeniowy autorski układ Samsunga o taktowaniu 1,6 GHz i 2 GB RAM. Oba smartfony mają działać pod kontrolą Androida 5.1.1. Lollipop i prawdopodobnie będą wspierać płatności z wykorzystaniem Samsung Pay.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.