reklama

Samsung Galaxy Grand 2 - phablet z obsługą dwóch kart SIM

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator systemów i infrastruktury sieciowej. Pasjonat domatyki i nowoczesnych technologii. Zajmuje się szeroko pojętym wsparciem informatycznym oraz testowaniem sprzętu. W wolnym czasie podziwia i fotografuje dziką naturę.

Oferta Samsunga powiększy się o drugie wydanie phabletu Galaxy Grand. Dla przypomnienia, jest to budżetowa seria urządzeń obsługująca dwie karty SIM (standby), posiadająca pewne cechy zdecydowanie bardziej zaawansowanych Galaxy Note’ów.

Galaxy Grand 2 otrzyma 5,25-calowy wyświetlacz LCD, wyświetlający obraz o rozdzielczości 720×1280 pikseli. Za obliczenia będzie odpowiedzialny 4-rdzeniowy układ taktowany częstotliwością 1,2 GHz, wspomagany przez 1,5 GB pamięci operacyjnej. Prawdopodobnie na rynku pojawi się jeszcze wersja 2-rdzeniowa, bez obsługi dwóch kart SIM. Phablet wyposażono także w 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Pojawi się również 8-megapikselowy aparat. Całość zasili akumulator o pojemności 2600 mAh.

Samsung Galaxy Grand 2 na wzór Galaxy Note 3, na tylnej klapce będzie pokryty ekologiczną skórą. Niestety model pozbawiony będzie rysika charakterystycznego dla droższej serii.

Samsung nie podaje jeszcze konkretnej daty premiery drugiego Granda, ani też jego dokładnej ceny. Mówi, się, że w zależności od regionu, będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i różowej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama