r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung Galaxy Grand 2 - phablet z obsługą dwóch kart SIM

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Oferta Samsunga powiększy się o drugie wydanie phabletu Galaxy Grand. Dla przypomnienia, jest to budżetowa seria urządzeń obsługująca dwie karty SIM (standby), posiadająca pewne cechy zdecydowanie bardziej zaawansowanych Galaxy Note’ów.

Galaxy Grand 2 otrzyma 5,25-calowy wyświetlacz LCD, wyświetlający obraz o rozdzielczości 720×1280 pikseli. Za obliczenia będzie odpowiedzialny 4-rdzeniowy układ taktowany częstotliwością 1,2 GHz, wspomagany przez 1,5 GB pamięci operacyjnej. Prawdopodobnie na rynku pojawi się jeszcze wersja 2-rdzeniowa, bez obsługi dwóch kart SIM. Phablet wyposażono także w 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Pojawi się również 8-megapikselowy aparat. Całość zasili akumulator o pojemności 2600 mAh.

Samsung Galaxy Grand 2 na wzór Galaxy Note 3, na tylnej klapce będzie pokryty ekologiczną skórą. Niestety model pozbawiony będzie rysika charakterystycznego dla droższej serii.

r   e   k   l   a   m   a

Samsung nie podaje jeszcze konkretnej daty premiery drugiego Granda, ani też jego dokładnej ceny. Mówi, się, że w zależności od regionu, będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i różowej.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.