r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung Galaxy Note 8 pojawi się w kolorze adekwatnym do ceny

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Najdroższy iPhone w historii zadebiutuje w kolorze lustrzanym. Z pewnością ta wersja będzie przykuwała spojrzenia. W związku z tym jego silny rywal również powinien być dostępny w bardziej ekskluzywnej wersji i w takiej też się pojawi. Galaxy Note 8, a więc najdroższy Samsung w historii, dostępny będzie w adekwatnym do ceny kolorze – złotym.

Galaxy Note 8 ma być najlepszym i najbardziej dopracowanym smartfonem Samsunga. Pod względem wydajności nie otrzymamy nic nowego, bowiem otrzyma on procesor z Galaxy S7. Jednakże to dodatkowe funkcje mają sprawić, że będziemy go pożądać. Samsung wyposaży swojego dziecko chociażby w 3-krotny zoom optyczny.

Nowy Galaxy Note w związku z tym, że będzie najdroższym smartfonem Samsunga, a także w założeniach tych najlepszym, nie może być dostępny wyłącznie w kolorze czarnym czy szarym. Jak donosi Evan Blass, Note 8 pojawi się w kolorze jasnego złota, który będzie dobrze pasował do wysokiej ceny wynoszącej 999 euro.

r   e   k   l   a   m   a

Z podobnym kolorem mieliśmy już do czynienia w gamie smartfonów Samsunga, chociażby model Galaxy S7 dostępny jest w złotej wersji. Nie kupimy jednak nowszego S8 w tej kolorystyce, przynajmniej obecnie nie jest dostępny.

Na grafikach opublikowanych przez Evana Blass zobaczymy także wygląd rysika S Pen. Oczywiście nabywcy złotej edycji otrzymają także rysik w takim samym kolorze. Dodatkowo grafiki potwierdzają główne przecieki – główna podwójna kamera i czytnik linii papilarnych umieszczony jednak z tyłu.

Już w tym miesiącu dowiemy się, które przecieki były prawdziwe. Oficjalna premiera Galaxy Note 8 zaplanowana jest na 23 sierpnia.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.