Samsung Kies Samsung Kies 3.1.0.15094_7

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz program

Samsung Kies to program do zarządzania urządzeniem mobilnym firmy Samsung z poziomu komputera. Z jego pomocą można zrobić kopię zapasową danych, zgrać zdjęcia na komputer, zaktualizować system i tym podobne.

Po podłączeniu urządzenia mobilnego do programu Kies, czy to kablem, czy bezprzewodowo po włączeniu w programie opcji Kies via WiFi. Program poda informacje o pamięci urządzenia, pozwoli przeglądać pliki i poinformuje o dostępnych aktualizacjach oraz pozwoli je zainstalować.

Opcje synchronizacji ograniczają się do utrzymania w porządku zawartości kalendarzy na urządzeniu i w programie iCal, a także przeniesienia kontaktów między książkami adresowymi. Dzięki Kiesowi można także szybko przenosić multimedia między komputerem i urządzeniem. Program automatycznie znajduje filmy, pliki muzyczne i zdjęcia na każdym z nich i zapisuje je w bibliotece, umożliwiając synchronizację.

Samsung Kies zadba także o tworzenie kopii zapasowych danych osobistych, multimediów i różnych ustawień urządzenia mobilnego. Można zachować i w każdej chwili odtworzyć nie tylko kontakty i multimedia, ale także alarmy, rejestr połączeń, dzwonki, notatki, ustawienia poczty, preferencje ekranu startowego i WiFi.

Przed uruchomieniem program poprosi o wskazanie, gdzie znajdują się biblioteki multimedialne, które ma skanować i z których pliki będzie przenosić na telefon bądź tablet. Istnieje ryzyko, że po instalacji Kiesa przestanie działać program Android File Transfer (AFT).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!