Samsung New PC Studio 1.5.1

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Samsung New PC Studio to zestaw narzędzi potrzebny do zarządzania zawartością nowszych modeli telefonów komórkowych Samsung.

Program komunikuje się z urządzeniem za pośrednictwem połączenia kablem USB lub Bluetooth, pozwalając na dostęp do zawartości telefonu z poziomu komputera. W jego skład wchodzą 3 moduły - Komunikator, Organizer i Menedżer multimediów, za pośrednictwem których możliwe jest wykonywanie podstawowych operacji jak np. synchronizacja zawartości książki kontaktów, wiadomości SMS/MMS, zarządzanie notatkami i zadaniami do wykonania oraz przesyłanie danych (muzyki, grafiki, aplikacji itp.) do pamięci telefonu.

Ponadto aplikacja posiada wbudowany odtwarzacz muzyki/wideo, przeglądarkę obrazków (z możliwością edycji zdjęć i tworzenia pokazów slajdów) oraz co rzadko spotykane - funkcje do nagrywania danych i muzyki na płyty, zgrywania ścieżek dźwiękowych z nośników Audio CD, a także konwertowania materiałów wideo do formatów kompatybilnych z urządzeniami Samsunga.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

czytelny interfejs. funkcjonalność
problemy z instalacją, zasobożerny, nie wszystkie modele działają nim w stopniu odpowiednim
ocena użytkownika
19.03.2016 23:55 • Recenzja do wersji 1.5.1

Pierwszy kontakt z tym programem, miałem ponad 6 lat temu, w związku z przerzuceniem zdjęć z telefonu komórkowego na mój komputer. I od razu nastąpił problem u samej genezy, mianowicie podczas instalowania dołączonej płyty instalacyjnej do telefonu, nastąpiła awaria komputera, co się ostatecznie zakończyło formatem. Z tego co mi wiadomo to nie jest odosobniony, problem z tym programem, bo instalacja go czy to z płyty, czy ze strony producenta, jak i np z DB, zawsze jest żmudna i czasochłonna. A co do samej aplikacji, na pewno jej zaletą jest czytelny interfejs, jeszcze kilka lat temu na wskroś nowatorski w swej formie. I jak się już w pełni zaznajomi z obsługą jego funkcji czyni obsługę tego programu całkiem przyjemnym. Uściślając. Menu oprogramowania podzielone zostało na kilka etapów. W pierwszym z nich (Komunikator) znajdziemy dostęp do wiadomości, kontaktów, książki telefonicznej czy synchronizacji poczty e-mail. Kolejne menu to Organizer - pozwala ono zarządzać kalendarzem, wydarzeniami, notatkami tekstowymi i głosowymi czy planami. Bardzo silnym punktem programu jest menedżer multimediów. Dzięki niemu w swobodny sposób można zarządzać zdjęciami, filmami czy muzyką. Utwory mogą być kopiowane z komputera do telefonu i w drugą stronę. Reasumując program w stopniu przyzwoitym pomaga nam przenieść zdjęcia z telefonu na komputer... inna sprawa że ten sam efekt osiągniemy łącząc go przez samo wideo-złącze. Zresztą dużo szybciej to nastąpi.