Samsung Notes Samsung Notes 4.1.04.0

Strona główna Android Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Samsung Notes to aplikacja, która – zgodnie z tym, co sugeruje nazwa – została opublikowana przez firmę Samsung i pozwala na tworzenie rozmaitych notatek na smartfonach lub tabletach.

Jak zacząć?

Wystarczy skorzystać z ikony plusa widocznej u dołu ekranu, by rozpocząć tworzenie notatki, która może zawierać nie tylko tekst (do wyboru rozmaite czcionki oraz pismo odręczne), ale także grafiki z przypisami, ręcznie przygotowane obrazki, nagrania dźwiękowe czy utwory muzyczne. Samsung Notes pozwala na udostępnianie swoich wpisów za pośrednictwem SNS. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by w opisywanej aplikacji pojawiły się notatki, które przygotowaliśmy wcześniej w S Note i Memo.

Zabezpieczanie notatek

Niektóre wpisy mogą zawierać treści przeznaczone wyłącznie dla konkretnych osób, dlatego też w Samsung Notes pojawiła się opcja zabezpieczania notatek hasłem. Nie musisz się więc obawiać, że poufne wiadomości trafią w ręce niepowołanych użytkowników.

Za darmo

Samsung Notes nie zawiera reklam oraz transakcji cyfrowych. Za ściągnie i korzystanie z aplikacji nie są pobierane żadne opłaty.

Najważniejsze cechy:

  • łatwe i szybkie tworzenie notatek
  • prosty w obsłudze interfejs użytkownika
  • wpisy mogą zawierać tekst, grafiki i nie tylko
  • opcja zabezpieczania notatek hasłem
  • zupełnie za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!