r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung Smart Home 3.1072.19.203

Strona główna Android Dom Inteligentny dom

Samsung Smart Home to aplikacja od Samsunga, za pomocą której można zdalnie sterować urządzeniami z serii Smart od Samsunga, z których korzystamy w naszym domu.

Program oferuje możliwość sterowania np. piekarnikiem, zmywarką, pralką, nawilżaczem powietrza, nagłośnieniem i wieloma innymi urządzeniami produkcji Samsunga. Aplikacja pozwoli nam np. sprawdzić, jaki jest aktualny status uruchomionego przed wyjściem z domu prania, aby oszacować, czy mamy jeszcze chwilę czasu, by zdążyć wrócić szybko i je rozwiesić. Możemy też zdalnie uruchomić odświeżanie powietrza w domu. Program jest prosty w obsłudze i intuicyjny, dodatkowo oddaje nam do dyspozycji możliwość sterowania domem nawet wtedy, gdy jesteśmy daleko.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja przeznaczona jest na smartfony od Samsunga z serii: Galaxy S and Galaxy Note, pracujące pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich lub nowszego. Producent nie gwarantuje poprawnej pracy aplikacji na innych smartfonach z Androidem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Weź udział w testach pralki Samsung AddWash i zostań jej właścicielem #prasówka

6
SPRZĘT 03.03.2016 | Łukasz Maślanka

W ponad 90 proc. europejskich domów domownicy przypominają sobie o wypraniu dodatkowych ubrań, gdy pralka już działa. Samsung opracował rewolucyjne rozwiązanie tego problemu – pralkę AddWash. Dzięki niej można dodać zapomniane lub pilnie potrzebne do wyprania rzeczy w trakcie pracy urządzenia. Już teraz można zgłosić się do testowania urządzenia, a przy tym wygrać atrakcyjne nagrody. Pralka Samsung WW8500 AddWash może sprawić, że prowadzenie gospodarstwa domowego będzie znacznie łatwiejsze i mniej stresujące. W górnej części głównych drzwi urządzenia umieszczono dodatkowe drzwiczki, które…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.