r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung nie odpuszcza Windows Phone, kolejne urządzenie w drodze

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Po przejęciu działu mobilnego Nokii i jej usług przez Microsoft, pozostali twórcy sprzętu z Windows Phone stali się lekko ospali. HTC ostatnie nowe urządzenie wydał w tamtym roku (nie liczę tu 8XT, odświeżonej wersji 8X). Samsung od premiery w grudniu ATIV S i tańszego ATIV Odyssey w styczniu, dopiero niedawno wypuścił ATIV S Neo, który okazał się być klonem ATIV S. Jedynie Huawei z Ascend W2 wydanym w listopadzie, próbuje zaistnieć na rynku zdominowanym przez Nokię. Jednakże najświeższe przecieki świadczą o tym, że Samsung nie zrezygnuje z Windows Phone tak szybko.

Dociekliwi użytkownicy znaleźli ciekawe informacje w danych firmy Zauba, która zajmuje się importem i eksportem w Indiach. Okazało się, że wśród urządzeń do testów znalazł się model opatrzony numerem SM-W750V. Przeszukując dane jakie zostawia w sieci User Agent przeglądarki odkryto, iż jest to sprzęt z Windows Phone 8. 5-calowy smartfon wyceniono na ok. 530 dolarów. Wszystko wskazuje na to, że będzie to urządzenie z górnej półki, zapewne z ekranem 1080p, który stanie się realną konkurencją dla Lumii 1520.

Pomimo dominacji Nokii na rynku Windows Phone (90% urządzeń), Samsung chce powalczyć o klientów, którzy zdecydują się na zakup smartfonu z systemem mobilnym od Microsoftu. Oby nie był to tylko kolejny plastikowy klon serii Galaxy, tylko ze zmienionym oprogramowaniem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.