r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung podbił Internet telefonem ze smokiem

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Samsung, a konkretnie jego kanadyjski oddział, podbił Internet. Nie chodzi tu bynajmniej o kampanię promocyjną, ale o niezwykle miły gest w stronę jednego z fanów na Facebooku. Shane posiada już telewizor, laptopa i jeden telefon tego producenta, ale odważył się poprosić o Samsunga Galaxy SIII. Narysował nawet smoka.

Prośba o darmowy egzemplarz flagowego telefonu Samsunga pojawiła się w maju, ale wtedy kanadyjski oddział odpowiedział, że gdyby każdemu wysyłał darmowego SGSIII, skończyłyby mu się zapasy jeszcze przed premierą urządzenia, a firma poszłaby z torbami. Jednak smok na tyle zaimponował pracującym tam osobom, że odwdzięczyły się kangurem na unicyklu.

Shane musiał się niezwykle ucieszyć, kiedy został powiadomiony, że otrzyma od Samsunga paczkę. A w paczce tej telefon zaprojektowany specjalnie dla niego. Tym sposobem 26-letni Kanadyjczyk stał się posiadaczem jedynego w swoim kraju i prawdopodobnie jedynego na świecie zindywidualizowanego Samsunga Galaxy SIII, ze smokiem jego autorstwa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.