r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung sięga po sprawdzone rozwiązanie — szykuje odpowiednik ASUS Padfone

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Samsung prawdopodobnie szykuje sprzętową hybrydę Galaxy Hit, która będzie bezpośrednią i na tą chwilę jedyną konkurencją Asusa Padfone. Biorąc pod uwagę, iż tajwański odpowiednik przetrwał na rynku od kwietnia 2012 roku, został pozytywnie przyjęty i doczekał się drugiej odsłony, działania Samsunga nie powinny dziwić. Koreańczycy przy niewielkim ryzyku niepowodzenia projektu, mają praktycznie pewny udział w sprzedaży.

Pierwsze informacje pojawiające się w Sieci wskazują, że urządzenie jako smartfon będzie obsługiwało rozdzielczość FullHD, natomiast w formie tabletu, będzie musiało poradzić sobie z obrazem o dwukrotnie większej rozdzielczości. Całość będzie bazowała na układzie Qualcomm Snapdragon 800, wspieranym przez 3 GB pamięci operacyjnej, działającym pod kontrolą systemu Google Android 4.4 KitKat.

Być może więcej szczegółów Samsung zdradzi na targach CES. Na pewno pojawienie się nowego urządzenia w tym segmencie sprzętu przyśpieszy postępy konkurencji i pozytywnie wpłynie na ceny.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.