r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung zaktualizuje swoje telefony do KitKata. Galaxy SIII wciąż z problemami

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Telefony firmy Samsung, cieszące się sporą popularnością również w Polsce, otrzymają niebawem aktualizację do najnowszej wersji systemu operacyjnego Android. Serwis SamMobile, zajmujący się udostępnianiem, aktualizacji dotarł do listy urządzeń, których właściciele będą już niedługo cieszyli się z KitKata. Lista telefonów jest stosunkowa długa i zawiera kilka niespodzianek.

Aktualizacja dotrze poprzez kanał OTA do takich urządzeń jak: Galaxy III LTE, którego „odpowiednik” GSM już otrzymał aktualizację. Została ona jednak wycofana z powodu błędów. Informator SamMobile poinformował, że programiści pod presją czasu starają się, aby S trzeciej generacji działał jednak pod kontrolą Androida 4.4. Podobno wiąże się to z ingerencją Google, które chce, aby flagowce marek dostawały aktualizację przez minimum 18 miesięcy. Są to jednak przypuszczenia, które nie mają potwierdzenia w faktach. Bliższe prawdy są raporty deweloperów, którzy mają problem z integracją nakładki TouchWiz, która blokuje ładowanie się pozostałych aplikacji systemowych. Pozostaje mieć nadzieję, że szybko się z owymi błędami uporają i KitKat dotrze do licznej grupy użytkowników SIII.

Urządzeniami, których aktualizacja jest pewna, są Galaxy S4 Mini, Galaxy Grand 2 oraz phablety Galaxy Mega 5.8 i 6.3. Proces powinien rozpocząć się już w tym miesiącu i potrwa przez cały czerwiec. Przygotowywana jest także wersja 4.4.3 dla Samsunga Galaxy S5, który jest najnowszym flagowcem koreańskiej firmy. Obrazy z systemem w tej wersji są w fazie testowej i wkrótce powinny trafić do użytkowników.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.