r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung zorganizuje konkurencję dla Google I/O, BUILD i WWDC Apple'a

Strona główna AktualnościBIZNES

Konferencje dla deweloperów, jak Apple WWDC, BUILD czy Google I/O, cieszą się ogromnym zainteresowaniem deweloperów i miłośników danych technologii z całego świata. Przyjeżdża na nie kilka tysięcy głodnych wiedzy osób, a wejściówki, wcale nie tanie, sprzedają się w kilka minut.

Samsung pozazdrościł wielkim Zachodu i również zorganizuje wielką konferencję dla deweloperów — Samsung Developers Conference. Spotkanie odbędzie się w ostatnich dniach października, w San Francisco. Prelekcje mają traktować o wielu platformach i wielu produktach, ale planu na razie nie znamy. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że Samsung ma o czym opowiadać — poza Androidem z TouchWiz, Windows 8 i Windows Phone sprzedaje wszak również urządzenia dla systemów Chrome OS, Bada, oraz rozwija system Tizen.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.