reklama

Samurai Railroad Mansion na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Samurai Railroad Mansion, pięknie zilustrowaną grę zręcznościową wymagającą nie lada spostrzegawczości, nieprzeciętnego refleksu oraz dużej cierpliwości.

Wcielamy się tutaj w dzielnego samuraja, który podczas przemierzania kolejnych lokacji napotyka różnorakie postacie, od pięknych gejsz po wyjątkowo wrogo nastawionych przeciwników wymachujących bronią. Ekran gry podzielony jest na trzy części, w każdej z nich może pojawić się jedna osoba. Musimy szybko orientować się czy od razu zaatakować, czy poczekać i zgodnie z kodeksem Bushido zwlekać, aż wróg dobędzie katany, czy może zwyczajnie sobie odpuścić. Z każdą kolejną planszą pojawiają się nowe wyzwania - a to przejedzie pociąg (atak grozi natychmiastową śmiercią), a to nagle wyskoczy niewinne dziewczę (atak skutkuje znaczną utratą punktów), innym razem wypadnie na nas skrzynia mogąca zawierać zarówno coś miłego jak i coś śmiertelnego.

Warto zwracać uwagę na postawę napotykanych wojowników - jeśli nie zdejmiemy kogoś od razu jednym cięciem może okazać się, że podejmie on jednak walkę, a wówczas na odwet będzie już za późno. Z drugiej zaś strony czekanie na reakcję potencjalnego oponenta może się nam opłacić, ponieważ jeśli on sam wycofa się z konfrontacji wówczas nie tracimy na niego cennego czasu.

Grę Samurai Railroad Mansion można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto, wszystkim miłośnikom i fanom Roberta Kubicy polecamy projekt zatytułowany Intel Polsat Racing Tour. Jest to prosty symulator wyścigów Formuły 1, w który może zagrać każdy z nas. Dodatkowo najlepszym graczom zostaną rozdane ciekawe nagrody. Spieszcie się - rozgrywki trwają jeszcze tylko przez 5 dni.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama