r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SanityCheck Home Edition 3.51

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SanityCheck Home Edition to darmowa wersja narzędzie przeznaczonego do użytku domowego, za pomocą którego przeskanujemy system na obecność szkodliwych komponentów, takich jak malware i rootkity. Sam w sobie nie usunie on jednak wykrytych szkodników, a jedynie o nich poinformuje.

Galeria programu

Program jest jednak znacznie potężniejszy i nie ogranicza się do wykrywania wspomnianych rootkitów i malware, ale radzi sobie również z rozmaitymi wirusami, trojanami, spyware i innymi szkodliwymi aplikacjami. Po uruchomieniu SanityCheck Home Edition wystarczy wcisnąć zielony przycisk Analyze, aby program zaczął gruntowne skanowanie systemu pod kątem szkodliwego kodu, ukrytych procesów, plików, a nawet zmodyfikowanych wersji sterowników, do których doczepiony może być szkodnik.

Po zakończeniu skanowania, SanityCheck Home Edition przedstawia listę zawierającą wykryte nieprawidłowości, w której ujęte są nazwy plików, informacja o przyczynie wykrycia oraz dalsze dane zawierające ścieżkę do aplikacji oraz link do wyszukiwania danego programu w wyszukiwarce Google. Dla poprawnej analizy raportu, użytkownik powinien dysponować odpowiednią wiedzą, przez co program nie nadaje się do użytku przez mniej zaawansowane osoby.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Anawald   3 #1 16.02.2016 07:00

Malwarebytes blokuje pobranie tego programu!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.