Santa Claus in Trouble 1.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To gra, która swą fabułą nawiązuje do corocznych wydarzeń związanych z datą 6 grudnia :-). Dla wielu z nas to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku, ale dla Świętego Mikołaja, którego zadaniem w tym właśnie dniu jest dostarczenie nam wszystkim wymarzonych prezentów, to z pewnością najbardziej pracowity okres w roku.

Gracz wciela się w rolę Świętego Mikołaja, który musi zebrać jak największą liczbę prezentów pokonując przy tym szereg czyhających na niego niebezpieczeństw. Oprócz ryzykownego przeskakiwania z zaspy na zaspę, należy umiejętnie poruszać się po krętych ścieżkach i uważać, by nie spaść w dół. Taki upadek zazwyczaj kończy się śmiercią bohatera, a to zdaje się nie wróżyłoby najlepiej wszystkim oczekującym na swoje prezenty.

Gra w niezwykły sposób oddaje klimat Świąt Bożego Narodzenia. Święty Mikołaj, prezenty, ośnieżone domostwa i wygrywająca w tle kolędy muzyczka, to wszystko sprawia, że zaczynamy powoli oddawać się magii Świąt!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł, wybór sterowania
grafika, rotacja kamery
ocena użytkownika
28.11.2016 20:09

Jak na grę świąteczną jest okej choć szału nie robi. Biegamy i łapiemy prezenty, tutaj nacisk położony jest na skakanie. Grafika do zaakceptowania, muzyka? świąteczna bo jaka inna mogła by lepiej pasować. Poza tym wszystko to co w każdej grze tego typu: mamy licznik prezentów, życia i czas. Rozrywka dość krótka, emocji nie ma zbyt wiele ale zawsze to coś w klimacie świąt. Prosta gra bez większych wymagań, dla dzieci odpowiednia. Plus za sterowanie klawiaturą, myszką lub padem.