Santaman and his iced muffins

Strona główna Windows Gry Platformowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Santaman and his iced muffins to kontynuacja przygód dzielnego gwiazdkowego super bohatera. W tej bezpłatnej platformówce z elementami logicznymi wcielicie się znów w postać wzorowaną na Świętym Mikołaju, tym razem starając się złapać złego złodzieja tytułowych lukrowanych babeczek. W tym celu przemierzycie wiele poziomów, bacząc na liczne niebezpieczeństwa. Na szczęście nasz dzielny heros nie jest taki bezbronny.

Po drodze do schwytania winowajcy odnajdywać przyjdzie specjalne kule. Możliwe jest zebranie maksimum trzech z każdego rodzaju. Czerwone dają moc kuli ognistej, która sprawnie likwiduje wrogów. Niebieskie zamrażają zaś przeciwników, zamieniając ich w kostki lodu. Te da się dodatkowo popchnąć, by zlikwidowały wszystko na swej drodze, ale działa to w obie strony. Nieprzyjaciel może wejść na bloczek i tak nas unicestwić.

Kiedy kule się wyczerpią, pozostaje standardowe unikanie nieprzyjaciół albo chowanie się w cieniu, by nas minęli. Oczywiście pojawia się wchodzenie po drabinach oraz suwanie na boki po linach. Bardziej skomplikowano zagadki logiczne. Dźwignie trzeba będzie teraz ustawić w ściśle określonej kolejności, aby przejść dalej, albo rozpalić ogień w piecu, by otworzyć wrota. Powtarzanie poziomów oparto na systemie haseł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!