Santaman got the blues 1.0

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gwiazdka to wyjątkowy czas w roku, ale gdy śnieg pada do góry to wtedy zdecydowanie jest coś nie tak i świąteczny super bohater Santaman musi szybko wkroczyć do akcji. W pierwszej części bezpłatnej serii o małym herosie, wzorowanym na puszystym świętym, gracz podejmuje się próby powstrzymania mrocznego Mikołaja, który to odpowiada za niecodzienną aurę. Do przebycia ma wiele bardzo ciekawych poziomów.

Santaman got the blues to platformówka z elementami logicznymi. Zadaniem głównym jest dotarcie do wyjścia z każdego etapu. Aby to się jednak otworzyło, należy po drodze zebrać wszystkie porozrzucane prezenty. Z tym sprawa już nie jest taka prosta, bo bardzo szybko po okolicy zaczynają się kręcić niebezpieczni wrogowie, a poza tym Santaman dopiero stopniowo zyskuje nowe zdolności, ze zwykłym skokiem na czele.

Do standardowych elementów platformowych, z wdrapywaniem się po drabinach, a także sunięciem po linach rozwieszonych między dwoma punktami, dochodzą też logiczne. Gdzieniegdzie należy odpowiednio poprzestawiać przełączniki, aby droga dalej stała się możliwa. Produkcja oferuje miłą dla oka oprawę graficzną lekko w stylu retro, a także odpowiednie, świąteczne udźwiękowienie. Pozwala miło spędzić czas.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!