Satsuki Decoder Pack 5.4.2

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Satsuki Decoder Pack to bezpłatny pakiet dekoderów i filtrów audio-wideo, umożliwiający odtworzenie na komputerze multimediów w większości dostępnych formatów - m.in. MPEG2, VP3/6/7, AC3/DTS, AAC/AAC+, MPC, APE, OFR, FLAC, TTA, AVI, OGM i MP4.

Pakiet wyposażony został we wszystkie niezbędne komponenty, które wymagane są do oglądania filmów na komputerze, i nic poza tym. W odróżnieniu do innych pakietów Satsuki Decoder Pack nie oferuje kodeków, przez co pakiet zajmuje na dysku mniej miejsca, a także nie powoduje konfliktów z wcześniej zainstalowanymi pakietami tego typu. Wspiera on system Windows od wersji 2000 wzwyż, a jego poszczególne składniki konfigurować można w specjalnym panelu kontrolnym. Z jego poziomu łatwo włączymy/wyłączymy wybrane filtry, zmienimy ich ustawienia, stworzymy kopie zapasową konfiguracji oraz ustalimy powiązania z wybranymi formatami wideo.

Najnowsza wersja Satsuki Decoder Pack aktualizuje takie komponenty jak FFDShow (4058), MPC-HC (1.53.3847), Gabest filter (1.53.3847) i w wydaniu 32-bitowym MadVR (0.79).

Zawartość pakietu

 1. odtwarzacz Media Player Classic Home Cinema
 2. wieloformatowy dekoder - FFdshow (divx/xvid/x264....)
 3. dekoder Realmedia - Realmediasplitter, HFE2
 4. dekoder Mpeg2/DVD - FFdshow
 5. dekoder VP3 - FFdshow
 6. dekoder VP6 - FFdshow
 7. dekoder VP7 - VP7dec
 8. dekoder napisów - VSFilter
 9. dekoder AC3/DTS - Ac3filter
 10. dekoder AAC/AAC+ (v2) - FFdshow
 11. dekoder MPC - RLMPCdec
 12. dekoder APE - RLAPEdec
 13. dekoder OFR - RLOFRdec
 14. dekoder Flac - FFdshow
 15. dekoder TTA - FFdshow
 16. dekoder AVI - Gabest avi splitter
 17. dekoder OGM - FFdshow
 18. dekoder MP4 - Haali

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!