Sauerbraten Summer Edition

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Historia gier, gdzie akcję obserwowaliśmy z perspektywy pierwszej osoby i strzelaliśmy do wszystkiego co się rusza, sięga początków lat '90. Oficjalnie przyjmuje się, że pierwszą taką produkcją był Wolfenstein'a 3D firmy Id Software. Po sporym sukcesie Wolfa, rozpoczął się niesamowity rozwój tego gatunku, począwszy od Doom'a, przez quake'a, a skończywszy na Far Cry. Rok temu wydano na światło dzienne Cube, który został stworzony głównie do rozgrywki przez Internet. Charakteryzowała tę grę dobra grafika oraz niezliczona ilość poziomów. Chyba sami autorzy nie spodziewali się tak dobrego przyjęcia swojego dzieła przez graczy, dlatego idąc za ciosem po premierze Cube, w nasze ręce trafił Sauerbraten.

Fabuła gry jest w zasadzie identyczna jak w grach wspomnianych powyżej. Uzbrojeni po zęby biegamy po mrocznych komnatach w celu zneutralizowania naszych przeciwników. Po uruchomieniu gry, wybieramy czy chcemy prowadzić zabawę przez sieć z żywym graczem, czy też z komputerowymi wrogami. W tym aspekcie nie doszukaliśmy się większych zmian w porównaniu z Cube.

Sauerbraten prezentuje się naprawdę fantastycznie pod względem graficznym, bardzo dobrze wykonane poziomy jeszcze bardziej to odzwierciedlają. W singleplayer przeciwnicy mimo, że tacy sami jak w poprzedniku, to są odrobinę lepiej dopracowani i już rzadziej biegną na nas całą grupą ze wszystkich zakątków danego poziomu. Co do oprawy dźwiękowej to pozostała nadal na przyzwoitym poziomie.

Autorem opisu jest Robcioo z serwisu Victory Games. Za udostępnienie opisu serdecznie dziękujemy!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!