Savage: The Battle For Newerth

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Savage to gra akcji osadzona w klimacie fantasy. Łączy ona w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego (RTS) i strzelanek FPS. Przed rozpoczęciem zabawy gracz musi dokonać zasadniczego wyboru, a mianowicie opowiedzieć się, po której stronie ma zamiar walczyć. Ten wybór będzie stanowił o całokształcie dalszej gry.

Gracz ma możliwość wcielenia się w człowieka należącego do społeczeństwa uzbrojonego w najnowsze osiągnięcia technologii i nauki lub w postać bestii reprezentującej świat zwierząt i przyrody posługujących się magią i zjawiskami naturalnymi.

Każda postać ma swój styl walki, swojego własnego przywódcę i swój własny sposób na pokonanie przeciwnika. Gra przeznaczona jest do rozgrywki wieloosobowej, w której może uczestniczyć jednocześnie ponad 60 graczy. Zadaniem gracza wybranego na stanowisko dowodzenia jest utrzymywanie arsenału uzbrojenia i dostarczanie w czasie bitwy taktycznych rozwiązań, dzięki którym można będzie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.


Uwaga!

1. Savage: The Battle For Newerth wymaga zainstalowania uaktualnienia, które należy pobrać ze strony producenta. Plik należy rozpakować do folderu instalacyjnego gry.

2. Klucz potrzebny do uruchomienia gry: 00000000000000000000 (20 zer)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!