SaveMyTime SaveMyTime

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

SaveMyTime to aplikacja, dzięki której użytkownik może dowiedzieć się, na co przeznacza najwięcej czasu.

Narzędzie umożliwia wybranie 9 kategorii (ograniczenie to można znieść, o ile zdecydujemy się na zakup wersji Premium), takich jak np. praca, czytanie, media społecznościowe, sport czy pisanie. Po zablokowaniu i odblokowaniu telefonu SaveMyTime zapyta nas, co robiliśmy przez ostatni czas. Zwykle do takiej sytuacji będzie dochodzić 120 razy dziennie, czyli co 8 minut, gdyż statystyki pokazują, że właśnie tak często sięgamy po telefon.

Dzięki programowi SaveMyTime sprawdzimy więc, na co przeznaczamy swój czas. Czy wykonujemy produktywne zajęcia, jak chociażby wykonywanie obowiązków służbowych, czy też wprost przeciwnie - trwonimy cenne minuty na „scrollowanie” Facebooka. Zorientujemy się ponadto, czy nie poświęciliśmy życia prywatnego kosztem pracy z dokładnością co do dnia, tygodnia, miesiąca lub roku.

SaveMyTime jest bezpłatną aplikacją, lecz – jak już wspomniano powyżej – można zakupić wersję Premium, która poza możliwością dodawania nieskończonej liczby aktywności zawiera kalendarz oraz funkcję eksportowania danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!