Save!Project Save!Project 1.4.0.4

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Save!Project to darmowa aplikacja przeznaczona dla graczy komputerowych, która stworzona została przez Polaków. Składa się ona z szeregu modułów przydatnych zarówno zapalonym fanom gier sieciowych, jak i miłośnikom grania pojedynczo.

Aplikacja posiada kilka funkcji, wśród których flagową jest możliwość eksportu i importu zapisanych stanów gry na chmurę, co pozwala na łatwy backup swoich save'ów oraz umożliwia dzielenie się tymi plikami z innymi użytkownikami.

Save!Project posiada także moduły komunikacji tekstowej oraz głosowej, pozwalając na pozostawanie w ciągłym kontakcie z przyjaciółmi podczas rozgrywki. Opcje pozwalają na ustawienie i dopasowanie modułów pod swoje potrzeby, umożliwiając chociażby transmisję rozgrywki, wybór urządzenia nagrywającego czy też włączenie powiadomień dźwiękowych.

Program dopełniają moduły nagrywarki obrazu i dźwięku, terminarza gracza oraz organizatora rozgrywek. Pierwszy pozwala na nagrywanie rozgrywki (wspierane są różne kodeki), wykonywanie screenów (zrzutów ekranu) z toczonej rozgrywki oraz włączenie nakładki podającej chociażby informacje o zużyciu zasobów systemowych. Terminarz gracza i organizator rozgrywek zaś przydają się przy różnego rodzaju wydarzeniach, rozgrywkach ligowych lub meczach międzyklanowych.

Uwaga!

  • Moduł komunikacji głosowej jest ograniczony czasowo dla użytkowników nie posiadających konta premium w serwisie Save!Project

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!