Scanahand Scanahand 7.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Scanahand to aplikacja pozwalająca na łatwe i szybkie tworzenie nowych czcionek TrueType. Oprócz niniejszego programu do wykonania czcionki konieczne jest również długopisu, skanera i drukarki.

Aby komfortowo stworzyć własną czcionkę w Scanahand należy wypełnić i wydrukować szablon, a następnie zeskanować go, by zapisać swoją pracę. Po wykonaniu tych czynności program generuje wówczas nowy szablon oraz sprawdza wygląd czcionki przed jej utworzeniem za pomocą odpowiedniego narzędzia. Opcjonalnie można także utworzyć czcionkę bezpośrednio w głównym oknie Scanahand za pomocą dołączonego edytora. Warto dodać, że aplikacja oferuje także możliwość umieszczania własnego podpisu w listach.

Czcionki przygotowane w Scanahand można następnie wykorzystać w dowolnym edytorze tekstu (np. Microsoft Word) lub też jakimkolwiek innym programie (między innymi podczas tworzenia prezentacji w Microsoft PowerPoint), jak również umieścić je na własnej stronie internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!