Scanbot Scanbot

Strona główna iOS Biuro i firma Skanowanie i OCR
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Scanbot pomaga w skanowaniu dokumentów za pomocą kamery wbudowanej w nasz telefon. Posiada prosty i intuicyjny interfejs, a do tego możliwość synchronizacji z prawie wszystkimi popularnymi chmurami.

W możliwości aplikacji wprowadza nas kilkustronicowy samouczek. Po zapoznaniu się z nim przechodzimy bezpośrednio do okna skanera. Wystarczy najechać na dokument by po chwili aplikacja sama dopasowała odpowiednie ramy. Jeżeli z jakichś powodów robi to źle (np. zbyt słabe światło) zdjęcie możemy przyciąć ręcznie.

Gdy stwierdzimy, że zeskanowaliśmy w wszystkie niezbędne treści możemy je zapisać w formacie .jpg bądź .pdf a następnie wysłać do jednej z wielu popularnych chmur. Scanbot wspiera między innymi: iCloud Drive, Dropbox, Box, Evernote, Dysk Google czy też OneDrive. Na tym kończą się darmowe możliwości aplikacji.

Wersja premium oferuje dodatkowo skaner OCR, możliwość blokady za pomocą Touch ID czy też nowe motywy. Jednak nawet bez tych dodatków Scanbot bardzo dobrze spełnia swoją rolę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!