r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Schooler 5.0

Strona główna Android Edukacja i nauka Programy dla uczniów

Schooler to świetna aplikacja dla całej klasy lub grupy studentów. Można w niej przygotować zamkniętą grupę, zapisać tam plan zajęć i dzielić się informacjami o sprawdzianach.

Galeria programu

Po założeniu konta można przyłączyć się do grupy lub utworzyć własną i zaprosić kolegów i koleżanki. Uczniowie mogą umieścić w grupie plan lekcji, a także na bieżąco informować się o zaplanowanych sprawdzianach. Wszyscy członkowie grupy otrzymają powiadomienie o nadchodzących wydarzeniach w szkole.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacji można używać samodzielnie, ale sprawdza się najlepiej, gdy korzysta się z niej w grupie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Testy, kalkulator i plan lekcji – najlepsze aplikacje dla uczniów

22
OPROGRAMOWANIE 04.09.2016 | Anna Rymsza

Ponieważ zbliża się pierwszy poniedziałek kolejnego roku szkolnego, przygotowałam dla Was kilka przydatnych aplikacji. Tym razem skupiłam się na rzeczach najważniejszych – porządnym planie lekcji oraz nauce polskiego i matematyki. Aplikacje te przydadzą się uczniom w każdym wieku, poza najmłodszymi, którzy jeszcze nie umieją pisać i nie potrzebują tabliczki mnożenia. Kujon i Kujon Junior – proste gry dla uczniów podstawówek Gry z serii „Kujon” to bardzo przyjemne dla oka gry edukacyjne, uczące ortografii, rozpoznawania synonimów i antonimów, podstawowych obliczeń oraz odczytywania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.