School's Out!

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Życie ucznia nie jest łatwe, szczególnie kiedy niespecjalnie przykładać chce mu się do nauki. Bezpłatny projekt Schools Out! komplikuje sprawy jeszcze bardziej, zakładając, że pośród kadry nauczycielskiej czasem znajdzie się jakiś szalony naukowiec. Po tym, jak główny bohater gry oblał kolejny test, został wezwany na dywanik fizyka. Niestety nie skończyło się na reprymendzie. Poddano nas działaniu promienia zmniejszającego.

Zbzikowany belfer w przerwie między sprawdzaniem klasówek skonstruował specjalne działo, jak również szereg torów przeszkód, rozłożonych po opuszczonych klasach. Musimy przejść labirynty, by próbować powrócić do normalnych rozmiarów. Zabawa opiera się przede wszystkim na bieganiu i skakaniu po torach przeszkód wykonanych z linijek, książek, kostek rubika czy rolek taśmy. Nie zabraknie też sadzawek z kwasem...

Platformową mechanikę rozgrywki urozmaicają wstawki logiczne, kiedy najczęściej trzeba po prostu coś przepchnąć z miejsca na miejsce. Niekiedy przyjdzie również pojedynkować się z mini robocikami zmontowanymi z ołówków, cyrkli oraz nożyków. Na szczęście młody bohater od początku bezbronny nie jest. Dysponuje połową nożyczek, której używa jak miecza, a do tego szybko dorabia się tarczy z guzika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!