r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ściągałeś? 15 stycznia możesz dowiedzieć się więcej o konsekwencjach

Strona główna AktualnościINTERNET

Ściągałeś i obawiasz się konsekwencji? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, kiedy kończy się dozwolony użytek, a zaczyna piractwo? Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Wrocław zaprasza na prelekcję poruszającą gorącą ostatnio tematykę piractwa w sieci. Odbywa się ona w ramach projektu „Prawo na co dzień”, cyklicznie organizowanego przez ELSA Poland.

Tegoroczna wrocławska edycja będzie dotyczyła prawnych aspektów ściągania i udostępniania plików w Internecie, a więc tematu bardzo gorącego i owianego wieloma mitami. Prelekcję poprowadzi mec. Bartłomiej Wieczorek, pełnomocnik koncernów medialnych w sprawie roszczeń wobec użytkowników portalu chomikuj.pl, który przekaże informacje z pierwszej ręki w sprawie pobierania, udostępniania, wezwań do zapłaty i ryzyka, jakie podejmują niektórzy uzytkownicy.

Podczas prelekcji poruszana jest praktyczna, codzienna strona prawa, a przy okazji łamane są wszelkie stereotypy dotyczące hermetyzacji systemu prawnego. Działacze Stowarzyszenia zwracają też uwagę na prawne niuanse w życiu codziennym, z którymi naprawdę warto się zapoznać.

r   e   k   l   a   m   a

Projekt odbędzie się w czwartek, 15 stycznia, na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, w amfiteatrze B budynku C. Prelekcja rozpocznie się o godzinie 13:15.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.