Scooby-Doo: Miasto duchów

Strona główna Windows Gry Dla dzieci
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Scooby-Doo: Miasto duchów to zabawna gra przygodowa stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputera. Pozwala ona wcielić się w tytułowego Scooby-Doo, który wraz z paczką swoich przyjaciół Daphne, Velmą, Fredem i Kudłatym staną przed zadaniem rozwiązania kolejnej zagadki.

Nieco o fabule

Podobnie jak w kreskówkowej animacji, tak również w grze komputerowej o przygodach Scooby-Doo akcja toczy się wokół strasznej historii, który główni bohaterowie mają rozwikłać. W tej odsłonie, zatytułowanej Miasto Duchów, Scooby-Doo wraz z przyjaciółmi trafia do miasteczka Los Burritos, które nawiedzane jest przez tajemniczego "Jeźdźca bez głowy". Zadaniem gracza jest odwiedzenie 25 interaktywnych lokacji, zebranie dowodów i zdemaskowanie złoczyńcy, który wciela się we wspomnianego ducha.

Tryby trudności dla dzieci w różnym wieku

Twórcy gry przygotowali 3 poziomy trudności dedykowane odpowiednio dzieciom w różnym wieku. 'Spooky' kierowany do dzieci w wieku 5-6 lat, 'Spookier' dla dzieci w wieku 7-8 lat oraz 'Spooktacular' dla dzieci w wieku 9-10 lat. Co ważne z punktu widzenia rodziców, Scooby-Doo: Miasto duchów pozbawione jest jakichkolwiek brutalności i innych treści nieodpowiednich dla milusińskich.

Kluczowe cechy gry:

  • gra przygodowa na bazie popularnej kreskówki
  • ciekawa fabuła pozbawiona brutalności
  • 3 poziomy trudności dla dzieci w różnym wieku

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!