Scooby-Doo!: Pierwsze Strachy

Strona główna Windows Gry Dla dzieci
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Scooby-Doo!: Pierwsze Strachy to kolejna odsłona przygód tytułowego psiaka kierowana do najmłodszych użytkowników komputera. Tym razem wcielamy się w znanych z kreskówki bohaterów gdy ci byli jeszcze dziećmi.

Jak wygląda rozgrywka?

Opisywany tytuł nie odbiega znacząco od pozostałych pozycji serii przygód Scooby-Doo i jego przyjaciół. Głównym zadaniem gracza jest rozwikłanie kilku zagadek, w trakcie których bohaterowie odwiedzą wiele atrakcyjnych lokacji jak opuszczone wesołe miasteczko czy statek widmo. W trakcie zabawy przyda się umiejętność logicznego myślenia oraz zmysł spostrzegawczości.

Scooby-Doo!: Pierwsze Strachy wymagało będzie od nas szukanie wszelakiego rodzaju śladów, które naprowadzić nas mogą na rozwiązanie danej zagadki. Podczas wykonywania kolejnych zadań gracz natknąć się może na wiele dodatkowych przedmiotów czy ubrań. Nie bez znaczenia pozostają także możliwe do odblokowania specjalne umiejętności przydatne podczas toczenia boju z przeciwnikami.

Kluczowe cechy gry:

  • idealna rozrywka głównie dla młodszych graczy
  • wiele zadań do wykonania w ciekawych lokacjach
  • dodatkowe przedmioty i specjalne umiejętności
  • dubbing znanych polskich aktorów

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!