Score! Match Score! Match 1.99

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Score! Match to sieciowa zręcznościówka adresowana do miłośników piłki nożnej, którzy mogą rozgrywać mecze przeciwko innym graczom z całego świata.

Score! Match jest grą w pełni trójwymiarową, ale rozgrywka tylko częściowo odbywa się w czasie rzeczywistym. Po każdym podaniu następuje krótka pauza, w trakcie której mamy chwilę na wybranie adresata kolejnego zagrania lub wykonanie jakiejkolwiek innej akcji. Możemy nie tylko podawać, ale także między innymi dryblować oraz – rzecz jasna – próbować strzelać gole.

Wraz z postępami w rozgrywce Score! Match umożliwia kolekcjonowanie coraz lepszych piłkarzy, i ustalanie składów w oparciu o posiadanych zawodników. Warto brać udział w regularnie organizowanych eventach, by zyskać dostęp do lepszych nagród, w tym nie tylko nowych graczy, ale także kosmetycznych dodatków (dzięki nim zmienimy np. wygląd korków).

Warto pamiętać, że gra Score! Match jest dostępna do pobrania za darmo, ale znajdziemy w niej opcjonalne mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze będziemy mogli kupić rozmaite dodatki do wykorzystania podczas rozgrywki. Do działania opisywanego tytułu wymagane jest połączenie z internetem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!