Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Windows 8 - problemy z aplikacjami zdjęcia, muzyka, wideo

Witam serdecznie każdego z osobna, kto przybył, aby przeczytać ten wpis na moim blogu, ponieważ mam nadzieję, że udzielę Wam pomocy, której sam ostatnio potrzebowałem. Postanowiłem dosyć mocno pobawić się plikami systemowymi i w pewnym sensie sprawdzić odporność Windows 8 na modyfikacje, a raczej na psucie przez niezbyt rozgarniętego użytkownika, w którego to postanowiłem się wcielić. Ósemka trzymała się dzielnie, ale w końcu jej główna twierdza padła, a jedyną szansą na odbudowanie potęgi pozostała płyta instalacyjna. Misja zdobycia opakowania z płytą instalacyjną Windows 8 została przydzielona mi. Misje wykonałem szybko, ponieważ nie była zbyt trudna, wystarczyło przejść 3 m. Nie wiedziałem, że po reinstalacji systemu operacyjnego będzie mnie czekało trudniejsze zadanie.

Co zrobić, jeśli nasze zdjęcia, filmy, czy muzyka nie są wykrywalne przez aplikacje?

O samej konfiguracji dodawania lokalizacji do plików i folderów, możecie przeczytać w tym wpisie: Witaj Windows 8, coś dla początkujących. Niestety, ale ostatnio miałem problem z odpowiednim działaniem aplikacji zdjęcia, muzyka oraz wideo. Samo dodanie bibliotek nie pomogło. Spowodowane było to ponownym instalacją systemu i pozostałością po poprzednim systemie. Rozwiązanie mojego problemu jest banalne, ale czytając opnie o aplikacji w sklepie z aplikacjami w Windows 8 postanowiłem stworzyć ten mini-poradnik.

Jeśli mimo dodania odpowiednich lokalizacji pliki multimedialne nie są wykrywalne warto sprawdzić czy mamy do nich odpowiednie uprawnienia.

1.

Wybieramy folder, który dodaliśmy do bibliotek i przechodzimy do jego właściwości. Teraz musimy wybrać odpowiednią kategorię, czyli "Zabezpieczenia".

2.

Musimy wyszukać swoje konto w moim przypadku jest to:

3.

Teraz wystarczy nadać swojemu kontowi uprawnienia. Wybieramy opcję "Edytuj". Pojawi nam się to okno:

4.

Przechodzimy do swojego konta i wybieramy opcję "Pełna kontrola"

5.

Po wykonaniu tych czynności nasze pliki powinny zostać dodane do odpowiedniej aplikacji, w moim przypadku do aplikacji zdjęcia, muzyka oraz wideo.

Brak uprawnień do plików po reinstalacji Windows 8

Tuż po reinstalacji Windows 8 spotkałem mnie dość nietypowy problem. Pliki, które utworzyłem w folderach dodanych do bibliotek przestały być dla mnie dostępne. Jaka kolwiek próba ich odtworzenia, usunięcia czy zmiany nazwy kończyła się komunikatem o braku uprawnień do tego typu akcji. W skrócie nie mogłem zrobić nic z tymi plikami. Niema sensu, abym tworzył poradnik jak to zrobić skoro świetny znajduje się tutaj: Poradnik 

windows oprogramowanie porady

Komentarze

0 nowych
edelmann   12 #1 22.02.2013 11:33

Sorry, ale co to znaczy, pozostałości po poprzednim systemie, ja robię format i jadę z instalacją na czysto, i mówię tu o Windows 8, robiłem już chyba ze dwa razy, i jakoś wszystko było ok.

edelmann   12 #2 22.02.2013 11:37

Druga sprawa jeśli nie są wykrywalne, to znaczy, system zablokował możliwość dostępu, wtedy należy kliknąć na dany folder i pojawi się komunikat że nie mam dostępu do folderu, i opcja odblokuj, klikamy na nią (musimy mieć uprawnienia administratora) i po krzyku, lokalizacja od razu będzie dostępna, musimy ją potem tylko zaznaczyć np. w Windows Media Player, albo Media Center i po problemie. Po co takie kombinowanie, nie potrzebnej roboty sobie narobiłeś, no chyba że mówimy o czym innym.

Autor edytował komentarz.
Scorpions.B REDAKCJA  23 #3 22.02.2013 12:59

@edelmann
"Sorry, ale co to znaczy, pozostałości po poprzednim systemie, ja robię format i jadę z instalacją na czysto, i mówię tu o Windows 8, robiłem już chyba ze dwa razy, i jakoś wszystko było ok."
Ja format robiłem już kilkukrotnie, wcześniej instalowałem wersje testową Enterprise, przechodziłem na wersję Pro i też tych problemów nie miałem. Jednak ostatnio dwa razy zdarzyła mi się ta przypadłość, że pliki, które zostały dodane już Windows 8 po ponownej instalacji systemu były niedostępne. Straciłem do nich uprawnienia.

"Druga sprawa jeśli nie są wykrywalne, to znaczy, system zablokował możliwość dostępu, wtedy należy kliknąć na dany folder i pojawi się komunikat że nie mam dostępu do folderu, i opcja odblokuj, klikamy na nią (musimy mieć uprawnienia administratora) i po krzyku, "
No właśnie ten komunikat miałem zawsze, zarówno na Windows 8 jak i Windows 7, nigdy po tym problemu nie było. Teraz po tym komunikacie odblokowała mi się tylko część plików w danych folderze, kilka pozostało nieodblokowanych.

"lokalizacja od razu będzie dostępna, musimy ją potem tylko zaznaczyć np. w Windows Media Player, albo Media Center i po problemie. Po co takie kombinowanie, nie potrzebnej roboty sobie narobiłeś, no chyba że mówimy o czym innym."
Z tego co mi wiadomo aplikacje z Modern UI domyślnie odtwarzają pliki, które są w Bibliotekach. Dzięki temu są one automatycznie aktualizowane jeśli zostaną dodane. Chociaż też do końca nie zrozumiałem co masz na myśli.

Dario-Os   4 #4 22.02.2013 15:55

A ja mam tak: do biblioteki obrazy dodałem dwa foldery ze zdjęciami z innej partycji, foldery są widziane w Bibliotekach, Media Playerze i Media Center natomiast apka Zdjęcia z Modern UI ich nie widzi. I co Wy na to. Próbowałem powyższych porad ale na razie nic z tego nie wychodzi.

Autor edytował komentarz.
Scorpions.B REDAKCJA  23 #5 22.02.2013 15:58
Tedeus41   5 #6 22.02.2013 17:06

Generalnie kafelki, zdjęcia, wideo i muzyka nie będą działać jeśli zrobimy to, co było pierwsza rzeczą jaka robiło się od czasu XP, Czyli Wyłączanie Windows Search i odchaczanie indeksowania dysku C. Na 8-ce nie wolno tego robić! Wiec, jeśli któryś z tych kafelków nie widzi plików, wejdź w opcje indeksowania i zobacz czy są zaznaczone te biblioteki, jeśli nie to je dodaj i powinno działać

Autor edytował komentarz.
Tedeus41   5 #7 22.02.2013 17:30

Jeśli nie chcemy by indeksowanie za bardzo mieliło dyskiem, to w jakimkolwiek oknie klikamy "widok" zaznaczamy "pokaż ukryte pliki i foldery", Potem wchodzimy w "Opcje indeksowania, "modyfikuj" i odchaczamy wszystko, aż na liście zostaną tylko video, muzyka, zdjęcia, klikamy ok przechodzimy do "zaawansowane" i klikamy "Odbuduj" I gotowe! Indeksowanie nie będzie ani zajmować dużo miejsca, ani mielić dyskiem bo ograniczy się tylko do wskazanych folderów.

Autor edytował komentarz.
Dario-Os   4 #8 22.02.2013 17:40

@Tedeus41 Wielkie dzięki. Teraz wiem o co biega.
Miałem wyłączony Windows Search. Na razie go włączyłem i jest ok, ale jak skończy się indeksować to jednak wyłączę. U mnie na lapku (Dell Studio XPS) wyłączenie Windows Search plus RMClock to prawdziwy balsam dla uszu, wolę nie widzieć zdjęć na UI niż słuchać wentylatory i mielenie dyskiem ;-).

Dario-Os   4 #9 22.02.2013 17:45

@Tedeus41 Chyba jesteś telepatą :-).

Scorpions.B REDAKCJA  23 #10 22.02.2013 17:48

Patrząc na zdolności niektórych fachowców w danej dziedzinie(nie mówię tylko o komputerach) mam często wrażenie, że mają oni nadprzyrodzone zdolności :D

Dario-Os   4 #11 22.02.2013 18:28

Od siebie jeszcze dodam, że miałem problemy z apkami pogody i wiadomości, i sposób który wreszcie zadziałał to odinstalowanie niedziałających apek, potem sprawdzenie poprawności plików systemowych - ( wiersz poleceń(admin) - wpisać: sfc /scannow ) i ponowne zainstalowanie apek.

Tedeus41   5 #12 22.02.2013 18:29

Nie, to nie telepatia, To zasługa pierwszego kompa dysk 6 giga i 128 mega Ramu, wtedy ubicie każdego "procesu" było na wagę złota :) a triki to, setki razy rozwalone systemy by je poznać :) Cieszę się że pomogłem.

Autor edytował komentarz.
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #13 22.02.2013 18:44

Niestety takich kfiatków pojawia się coraz więcej w nowym Windowsie. Ja nie wiem czy to tylko nasze przyzwyczajenia, czy na prawdę nowy Windows jest jeszcze niedopracowany.
W pracy czeka mnie wymiana moje kompa na nowy i poważnie zastanawiam się nad tym czy zainstalować Windows8, czy jednak pozostać przy sprawdzonym Windowsie7.

Scorpions.B REDAKCJA  23 #14 22.02.2013 18:48

@Shaki81
Powiem Ci, że instaluj Windows 8, jeśli nie korzystasz z oprogramowania, którego mogłoby na Windows 8 działać niepoprawnie. Zawsze można korzystać tyko z klasycznego Pulpitu oraz jeśli chcemy klasyczne Menu Start zainstalować odpowiedni program.

Tedeus41   5 #15 22.02.2013 19:38

Zgadzam się ze Scorpions.B nie demonizujmy 8-ki, ma swoje braki, sam instalowałem ją trzy razy ( Nad wyraz częsty problem ze statusem "Dostępny" w kafelku "WIADOMOŚCI" ) zanim wszystko zaczęło grać, Ale generalnie to 7-ka, więc śmiało instaluj, jakby co są Dobre Programy tu zawsze ktoś pomoże :)

Autor edytował komentarz.
xomo_pl   24 #16 22.02.2013 23:39

@Shaki81
Windows8 jest fajny jak: włączasz komputer odpalasz IE, facebook lub onet i do tego używasz PC tylko...

Jeśli masz możliwość bierz sprawdzone i naprawdę dobre rozwiązanie jakim jest Win7.
W sumie jedyne czego brak to wstążki w oknach pulpitu a tak to reszta to zbędne pierdoły od MS zrobione tylko po to by "zrobić rewolucję" a nie dlatego, że coś co wymyślili jest "fajne"...
Chyba, że założysz wgranie programu emulującego menu start z W7- ale jaki ma to sens skoro można wgrać 7 i do tego uniknąć testowania niedoróbek na sobie. Pół biedy gdy robimy to w domu- to nasz problem i tylko nasz ale w pracy nie widzę powodu by sobie robić problemy zbędne...

Scorpions.B REDAKCJA  23 #17 23.02.2013 00:42

@zomo_prl
Dlaczego by nie korzystać z nowego Menu Start? ;)

Użytkownik Shaki81 powinien w domu sprawdzić chociażby testową wersję Windows 8 i ostatecznie zdecydować, który to system wybierze. Wiadomo, że 90% użytkowników danego systemu będzie mu polecało ten, z którego korzysta, podobnie jest z prawie każdym oprogramowaniem

maciej924   5 #18 23.02.2013 01:34

Moja ósemka trzyma się dzielnie:
Original Install Date: 2012-08-30, 21:52:38
System Boot Time: 2013-02-18, 10:12:15
Powrót do Win7 to jest dopiero ból, brak skrótów, brak menu administracji (win+x) . Brak aplikacji modern - choćby czatu Facebooka, app wiadomości czy xbox music. Dodatkowo lepiej nie wspominać o różnicach w pracy na dysku SSD - Win7 nie potrafi z niego korzystać.

Scorpions.B REDAKCJA  23 #19 24.02.2013 00:32

@maciej924
Masz może dysk SSD? Jeśli tak to napisz jak działa Ci Windows 8 na nim? ;)

Moja 8 też by się trzymała dzielnie, ale nudziło mi się trochę ;)

radzio1993   1 #20 24.02.2013 11:03

Co do uprawnień to nie powinno się dawać pełnej kontroli. Ja miałem problem z tymi aplikacjami po zrobieniu Odświeżania systemu. Dobre rozwiązanie problemu z tymi aplikacjami jest tutaj: http://help.itnewspl.com/?p=107

maciej924   5 #21 24.02.2013 13:22

@Scorpions.B
Między innymi start z ssd razem z biosem 8sekund zajmuje, 7 powyżej 20s.
Ogólnie działa to bardzo dobrze, lecz nie mam dużego porównania, bo 7 na ssd miałem jeden dzień.
Należy pamiętać, by nie wyłączać indeksowania w win8 bo dużo rzeczy nie działa wtedy np. nie ma folderów w aplikacji metro czy dlna nie działa.

Scorpions.B REDAKCJA  23 #22 25.02.2013 22:38

@maciej924
Ładne wyniki, nic tylko kupować SSD ;)

  #23 02.03.2013 13:00

Ja mam problem kiedy klikam na " muzyka " wyskakuje mi " zdalne wywołanie procedury nie powiodło się " wie ktoś co z tym zrobić ?

  #24 06.03.2013 22:57

w aplikacji zdjęcia zginela mi przycinanie zdjęć.jak to uruchomić.

  #25 16.04.2013 22:28

Czy ktoś mi podpowie dlaczego po automatycznej aktualizacji ( posiadam windows8 ) zmieniło się na ekranie ułożenie aplikacji.Po uruchomieniu na ekranie ukazuje się tylko "pulpit,przeglądarka internet explorer,explorer plików i sklep" którego nie mogę uruchomić .Pozostałe elementy i programy zainstalowane są widoczne po uruchomieniu w dolnym prawym rogu -:wszytkie aplikacje"

  #26 06.05.2013 19:22

Witam ,po przeczytanie wszystkiego stwierdziłem że nie wszystko jest znany z systemami, ja zacząłem od systemu dyskietkowego DOS i nakładki Windows 32 i tak po kolei z systemami ,to co się dzieje z Windows 8 to paranoja ,zaczyna się od instalki spróbujcie mieć kilka dysków jeden stały w wewnątrz a dwa wyjmowalne i żeby było dziwniej inne systemy na wyjmowalnych dyskach .Zabawa zaczyna się dopiero po zainstalowaniu systemy i próbie zmiany dysku z zainstalowanym drugim systemem w tym przypadku to windows7 ,przed instalacja hulał aż miło po instalacji windows8 zamarł choć miał swój dysk,a zatem system nie może się odpalić dlaczego .Odpowiedź jest prosta gdy był tylko jeden system wszystko było pozornie OK ,dwa dyski wyjmowalne jeden system i dane na dysku wewnątrz kompa ,problem zaczął się po zmianie jednego dysku z systemem 7 na 8 (8 instalka od nowa ,format itd) system odpalał się tylko wtedy gdy był dysk z systemem ,naprawa pozwalała mieć tylko jeden system chciałeś 7 nie miałeś 8,okazało się że systemy instalowały na dysku wewnętrzny swoje pliki uruchamiające .Doszłem do wniosku że jeśli chcesz mieć system to instaluj go bez dodatkowych dysków włącznie z USB czy SD bo po wyjęciu ich nie uruchomisz systemy bez naprawy systemu .Moje zdanie jest takie jeszcze nie pora na Windows8 bo to co się dzieje po uruchomieniu systemy to już inna bajka,pozdrawiam wszystkich

Scorpions.B REDAKCJA  23 #27 06.05.2013 22:37

@rysmor70
Troszkę chaotycznie napisałeś, lub moje oczy wieczorem są zbyt przemęczone. Z tego co zrozumiałem, że Windows 7 nie chcę się uruchomić jak niema dysku z Windows 8, tak?
@iwona.j.g
Odinstaluj pobraną aktualizację i napisz co coś pomogło ;)
@Anonim
Najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie i ponowna instalacja aplikacji Zdjęcia. Nie zagłębiałem się jeszcze zbytnio w aplikacje Modern UI i do tej pory stosowałem ten sposób ;)
Jeśli nadal będziesz miał kłopot napisz, postaram się pomóc ;)
@tomek3004
Najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie i ponowna instalacja aplikacji Muzyka. Nie zagłębiałem się jeszcze zbytnio w aplikacje Modern UI i do tej pory stosowałem ten sposób ;)
Jeśli nadal będziesz miał kłopot napisz, postaram się pomóc ;)

  #28 11.07.2013 12:23

Mam pewnien problem
Ostatnio jak klikam na ikonke muzyka lub wideo to sie nie włancza ,a jak probuje je zauktualizowac to ne pobieraja sie POMOCY!

Scorpions.B REDAKCJA  23 #29 11.07.2013 12:39

@Patii
Spróbuj na początku odinstalować te aplikacje i zainstalować ponownie ;)

  #30 06.08.2013 09:24

Potwierdzam problem z indeksowaniem w Win 8. U mnie nie chcial nawet odbudowac indeksu. trzeba wtedy puscic narzedzia naprawcze windowsa, zanaczyc jakis problem i pozwolic systemowi sie naprawic. nastepnie ponownie sprobowac odbudowac indeks.
pozdrawiam i dzieki.

  #31 03.01.2014 09:34

Mój problem objawia się w tym, że system nie daje mi uprawnień do plików systemowych takich jak muzyka, zdjęcia, wideo, dokumenty. Jakakolwiek akcja otworzenia tych plików kończy się niepowodzeniem. Nie ma do nich najmniejszego dostępu, a to wszystko zapewne zasługa tego, ze przez 2, 3 msc laptop leżał nietknięty. Jak z tym się uporać? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki.

Scorpions.B REDAKCJA  23 #32 03.01.2014 13:37

@Error1784
Pracujesz na koncie Administratora, tak? Jeśli tak to chyba najprostszym sposobem będzie nadanie odpowiednim folderom uprawnień.

Wybierasz interesujący Cię folder, później przechodzisz do właściwości, tam z zakładem wybierasz swoją nazwę użytkownika i nadajesz sobie pełne uprawnienie do folderu. Potwierdzasz i już. Jeśli nie pomogłem to pisz ;)

  #33 03.01.2014 16:51

Problem w tym, że nawet nie mogę wejść we właściwości podanych folderów, co uniemożliwia jakiekolwiek zmiany ;/

  #34 28.01.2014 11:57

Mam windows 8 i wczoraj, gdy przerabiałam filmiki w Windows Movie Maker coś mi się pokręciło z galerią zdjęć. Gdy wchodzę w "zdjęcia" nie wyświetlają się absolutnie żadne foldery. NIC. Pustka. Ciągle jakby ładują sie pliki. Myślałam o tym, żeby usunąć tą galerię, tylko nie jestem do końca przekonana, że jest to dobry pomysł. Kiedyś również miałam problem z galerią co prawda był zupełnie inny niż ten, ale zaryzykowałam i usunęłam galerię zdjęć po czym wyszukałam w sklepie i zainstalowałam na nowo.
Kolejnym problemem jest to, że nie mogę wyszukać galerii zdjęć w sklepie. Nie mam pojęcia co zrobić. Mogę oglądać zdjęcia wchodząc w "ten komputer" "zdjęcia" , ale wolałabym jednak używać galerii tak, jak do tej pory. Czy jest jakaś nadzieja, że mogę to naprawić jakimś mniej skomplikowanym sposobem ?
To dla mnie naprawdę ważne, proszę o pomoc.

  #35 11.03.2014 00:34

Nic nie pomaga i nic nie mogę znaleźć na necie.
U mnie jak wchodzę, raczej klikam w kafelek Zdjęcia to widać tylko pliki wideo a niema żadnych plików zdjęć ani jpg ani png nic. kopiuję mieszaną zawartość mp4 i jpg i widać tylko mp4 . Jak dodam inny folder do biblioteki to w nim jest tak samo. To jest jakaś chora aplikacja. Żeby w takim banalnym programie nie można było sobie wybrać lokalizacji z jakich folderów ma czytać fotki.
Próbowałem już chyba wszystkiego i nic.
No cóż badziew z pod znaku Microsoftu.

  #36 04.04.2014 11:50

Może mi ktoś pomoze. Kupilem sobie ostatnio kompa z w8 i jak chciałem wlozyc plyte żeby posluchac sobie muzyki to wyskakuje Dysk o nieobsługiwanym formacie w napedzie D. Może ktoś mi pomoze co zrobić.

Scorpions.B REDAKCJA  23 #37 04.04.2014 16:32

@kolos cr
Jakiego programu używasz?

  #38 26.05.2014 09:37

Udało się z media Player odzyskać uprawnienia mimo tego że jeszcze mam blade pojęcie o komputerach dopiero miesiąc mam laptopa i uczę się bez przygotowania inforatycznego i popełniam błędy.Na marginesie dodam że nie wszyscy internauci są uprzejmi dla nowicjuszy którzy niezabardzo wiedzą jak sobie radzić.Szanowni ludzie więcej kultury ,zrozumienia i tolerancji .Jak nas widzą tak o nas piszą.Nie logowany,jeszcze Dziadek Marian.??

  #39 26.05.2014 10:03

Prosiłem o pomoc w problemie jaki mam z media Player cood11b1ale dostałem arogancką odpowiedź od któregoś internauty .Nie będę cytował.Nie cały miesiąc jak uczę się tego Internetu bez pomocy i przygotowania fachowego oczywiści że popełniam błędy i myślałem że internauci to taka jedna rodzina która pomaga sobie w trudnych chwilach ale pomyliłem się oczywiście nie wszyscy mieli styczność z kulturą delikatnie mówiąc.Więcej nie będę prosił o pomoc niech się pysznią swoją,,KULTURĄ.Dziadek Marian.jeszcze bez adresu.

  #40 16.10.2014 00:01

Dzieki, zadziałalo

  #41 28.12.2014 12:38

Mam problem, otóż nie wiem co zrobiłam ale chyba odświeżyłam system czy coś takiego (kompletnie sie na tym nie znam), ponieważ windows 8 przestał działać. Po wszystkim teraz nie moge wejsc na takie aplikacje jak muzyka, wideo, zdjecia, aparat. Czy mógłby ktoś mi wytłumaczyć krok po kroku jak to naprawić?

  #42 18.01.2015 15:04

hej mam problem nie moge oglądac filmów na żadnym kanale filmowym np youtube cda. Podobno musze zadzwonić do suntar i oni podadzą mi hasło bo mam administratora. czy to prawda? Czy macie inny pomysł.

  #43 08.03.2015 11:08

hej, mam prolblem. Co zrobic jesli moje aplikacje pobrane ze sklepu windows nie dzialaja? Pobrala sb np. iple i wlaczam ja, jednak nie moze sie zaladowac. Laduje i laduje bez konca... nwm co zrobic, prosze o pomoc.

  #44 20.05.2015 12:01

@edelmann: myślę że mu chodzi o przypadki kiedy niema się dostępu w stylu WindowsApps bo wtedy potrzeba specjalnych zabezpieczeń których nawet administrator nie posiada.

  #45 15.07.2015 20:58

Hej, mam problem. Mam nadzieje że mi pomożesz :( Ostatnio kolega zgrał mi na laptopa parenaście ciekawych filmów i na początku wszystko było okej, ale po obejrzeniu dwóch filmów zaczęło mi wyskakiwać " Nie można odtworzyć. Jeśli problem będzie się powtarzać przejdź pod adres (jakiśtam) żeby uzyskać pomoc." Wchodziłam w ten link już dużo razy i nie znalazłam rozwiązania problemu. Jak myślisz, co mogę zrobić żeby wideo zaczęło znów odtwarzać filmy? Ważne :(

  #46 07.08.2015 14:21

Kupilam nowy laptop i myslalam ze teraz to sobie poserwuje ale sie rozczarowalamJusz bardzo placze za moim starym laptopie w poronaniu tym nowym co mam (8,1 ) to moja duza pomylka Jak jusz jusz jest w porzadku to jak otworze komputer to mam wszysko ni tak jk ostawilam Teraz nie mam Skype i klopoty ze zdjeciami Wszystkie zdjecia loguja sie do jednego worka potem jest klopot z przeslaniem.Chuba sie wypisze z tej bajki a szkodaPozdrawiam

  #47 10.10.2015 14:28

mam windowsa 8 i mam kłopotr bo nieotwiera mi siężaden folder

  #48 13.12.2015 16:49

Witam mam pewien problem: http://scr.hu/149t/j8znf
Ma ktoś pomysł co trzeba zrobić? Co jakiś czas od pewnego czasu mi to wychodzi..

  #49 09.01.2016 13:56

ja mam windows 8 i nie reaguje wcale niema nic po prostu ukazuje sie że prowadzone jest uruchomienie ustawień fabrycznych ale nic nie działa zamyka się kiedy klikne na odśwież niema ikonek niema starteru na nic nie reaguje

  #50 12.02.2016 17:04

mam problem. gdy wchodzę w "komputer" win 8.1 i włączę "obrazy", "wideo" "muzyka" to wszystko działa i nie mam z tym problemów ale gdy próbuje włączyć "dokumenty" to mam z tym wielki problem. ten zielony pasek na którym widać jak się ładuje dochodzi do "x" i się zawiesza.. nie wyświetlają się żadne foldery i wtedy cały laptop się zawiesza.. przestały działać też gry (a mam tylko 2) i tak samo jak "dokumenty" nie mogę odtworzyć dysku "windows8_OS" załamać się można.. a tam mam ważne pliki.. proszę o pomoc

  #51 28.02.2016 15:50

Odkopuję, może ktoś będzie mi w stanie pomóc. Win 8. Zaczęło się od odtwarzania piosenek przez spotify, kiedy to w pewnym momencie odtwarzanie się zatrzymywało. Gdy próbowałam wcisnąć play zaczęły przeskakiwać kolejno aż do końca playlisty i wyskakiwał komunikat, coś że nie można odtworzyć bieżącego utwory. Spotify zwariowało, pomyślałam, i przerzuciłam się na YT. I tu to samo. Film ładował się, ale nie uruchamiał, bez dźwięku. Postanowiłam sprawdzić coś z laptopa, ale i tu dźwięk nie odtwarzał się w ogóle. Cały dzień miałam takie problemy, z chwilowymi powrotami do normalności. Dziś znów bez zmian, dźwięki się nie odtwarzają ale doszedł do tego brak możliwości odtworzenia zdjęć, poprzez jakąkolwiek aplikację (czy to odtwarzanie przez zdjęcia czy przeglądarkę fotografii systemu windows). Jakieś pomysły, co jest nie tak?

  #52 22.11.2016 08:39

Dlaczego laptop lenowo8 nie czyta MP4