Scrabble Scrabble 5.36.0.938

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Scrabble od Electronic Arts to nic innego, jak cyfrowa wersja doskonale znanej gry polegającej na układaniu wyrazów z dostępnych liter.

Po krótkim wprowadzeniu, którego autorzy wyjaśniają nam zasady rozgrywki, Scrabble umożliwia nam kontynuowanie przygody w trybach dla jednego gracza lub też pozwala na zabawę przeciwko innym użytkownikom. Możemy zmierzyć się zarówno z losowo dobranymi rywalami, jak i rzucić wyzwanie znajomym z Facebooka.

Skoro już o popularnym serwisie społecznościowym mowa, to warto dodać, że Scrabble oferuje także funkcję udostępniania swoich rezultatów na portalu Marka Zuckerberga. Zanim jednak będziemy osiągać naprawdę imponujące wyniki, być może przyda nam się pomoc wirtualnego nauczyciela, dzięki któremu będziemy szlifować swoje umiejętności. Gra zawiera także wbudowany słownik i pozwala sprawdzić, jakie najlepiej punktowane słowo mogliśmy ułożyć z posiadanych liter.

Scrabble to gra bazująca na modelu biznesowym free-to-play. Pobierzemy ją więc za darmo, ale w toku zabawy obejrzymy reklamy i będziemy mogli skorzystać z wbudowanych mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!