Scrapped

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Scrapped to dosyć stylowa platformówka 3D z elementami logicznymi, której głównym bohaterem jest lekko podniszczony robot. Musi on wydostać się z tajemniczej planety. W tym celu należy znajdywać portale do kolejnych miejscówek, aktywując je oczywiście po drodze. Gracz przemierza całkiem szczegółowe, jak na darmową produkcję obszary, starając się wykombinować wyjście z każdej sytuacji. Dzieło skłania do ruszenia głową.

Podstawa rozgrywki to oczywiście skakanie po platformach przeróżnych, ale do tego dochodzi odpowiednie wykorzystanie wyposażenia blaszaka. W miarę zwiedzania kolejnych pomieszczeń stopniowo wzbogacamy się o ramiona o odmiennych właściwościach. Znajdziemy takie do podnoszenia przedmiotów, potem ewoluowania oraz dewoluowania roślin czy zatrzymywania, a także uruchamiania mechanizmów.

Ostatecznie przyjdzie korzystać z wszystkich opcji na zmianę, zmyślnie rozstawiając obiekty, oddziałując na pnącza z zatkniętymi kładkami, naprawiając rury i mechanizmy z kołami zębatymi, a w końcu wpychając baterię do systemu, co zaowocuje aktywacją portalu. Scrapped zapewnia porządnej jakości rozrywkę na wiele chwil. Przetestuje zręczność, logiczne myślenie, a czasami również cierpliwość komputerowców.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!