Screamer Radio Screamer Radio 2019-11-22

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niewielki, bezpłatny programik służący do odsłuchiwania sygnału internetowego (tzw. streamingu) nadawanego przez stacje radiowe.

Program obsługuje popularne streamingi w standardach Shoutcast i Icecast MP3, Icecast OGG Vorbis oraz Windows Media Audio Streaming, dzięki czemu możliwe jest odsłuchanie olbrzymiej większości stacji radiowych. Bardzo przydatna jest, zawarta w programie, bogata lista stacji radiowych z podziałem na kontynenty i kraje, która może być automatycznie uaktualniana. Dzięki temu nie musimy znać adresu serwera multimediów strumieniowych z którego nadawany jest sygnał danej stacji.

Odsłuchiwana muzyka może być nagrywana do plików MP3.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

lekki, prosty interfejs, przyjemny w użytkowaniu, sporo stacji,
brak
ocena użytkownika
11.10.2018 12:37 • Recenzja do wersji 2018-09-23

Programu używam od około roku i szczerze jest on godny polecenia. Posiada on pokaźną liczbę stacji (w tym polskich i zagranicznych), trochę może długo się on z nimi łączy ale zazwyczaj bezproblemowo. Może nie zawsze wyświetla informacje o granym utworze, ale zdarzają się sytuację, że takie informacje można otrzymać. Z wyglądu można go porównać do foobara (interfejs prosty jak drut i pełny minimalizm, chociaż nie zdarzyło mi się, żeby brakowało mi jakichś przycisków). Na plus można dodać, że nie posiada on żadnych reklam.

mały rozmiar pliku ,duża liczba stacji
brak
ocena użytkownika
14.08.2018 16:29 • Recenzja do wersji 2018-05-29

możliwość nagrywania utworów,audycji,wiadomości możliwość dodawania do ulubionych ogólnie program godny polecenia