Screamer Radio Screamer Radio 2018-09-23

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niewielki, bezpłatny programik służący do odsłuchiwania sygnału internetowego (tzw. streamingu) nadawanego przez stacje radiowe.

Program obsługuje popularne streamingi w standardach Shoutcast i Icecast MP3, Icecast OGG Vorbis oraz Windows Media Audio Streaming, dzięki czemu możliwe jest odsłuchanie olbrzymiej większości stacji radiowych. Bardzo przydatna jest, zawarta w programie, bogata lista stacji radiowych z podziałem na kontynenty i kraje, która może być automatycznie uaktualniana. Dzięki temu nie musimy znać adresu serwera multimediów strumieniowych z którego nadawany jest sygnał danej stacji.

Odsłuchiwana muzyka może być nagrywana do plików MP3.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

lekki, prosty interfejs, przyjemny w użytkowaniu, sporo stacji,
brak
ocena użytkownika

Programu używam od około roku i szczerze jest on godny polecenia. Posiada on pokaźną liczbę stacji (w tym polskich i zagranicznych), trochę może długo się on z nimi łączy ale zazwyczaj bezproblemowo. Może nie zawsze wyświetla informacje o granym utworze, ale zdarzają się sytuację, że takie informacje można otrzymać. Z wyglądu można go porównać do foobara (interfejs prosty jak drut i pełny minimalizm, chociaż nie zdarzyło mi się, żeby brakowało mi jakichś przycisków). Na plus można dodać, że nie posiada on żadnych reklam.

11.10.2018 12:37 | Recenzja do wersji 2018-09-23
mały rozmiar pliku ,duża liczba stacji
brak
ocena użytkownika

możliwość nagrywania utworów,audycji,wiadomości możliwość dodawania do ulubionych ogólnie program godny polecenia

14.08.2018 16:29 | Recenzja do wersji 2018-05-29