Screen Shader Screen Shader 2.0.80

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Screen Shader to wtyczka do przeglądarki stron internetowych Google Chrome, dzięki której ochronimy swoje oczy podczas codziennego korzystania z monitora.

Jak doskonale wiadomo, wyświetlacze komputerowe emitują niebieskie światło powodujące obciążenie oczu użytkownika (zwłaszcza, gdy pracuje on w ciemnym pomieszczeniu), co może wpływać niekorzystanie na sen. Dlatego też warto skorzystać z aplikacji Screen Shader, by nałożyć na ekran specjalny, pomarańczowy filtr, który sprawi, że oczy nie będą się aż tak męczyć.

Screen Shader oferuje szereg predefiniowanych ustawień, a także pozwala na ręcznie dostosowanie natężenia pomarańczowej barwy. Jeśli nie odpowiada nam domyślny kolor, bez problemu zmienimy go w ustawieniach aplikacji. Może to okazać się przydatne np. w trakcie używania rozmaitych serwisów, takich jak np. YouTube czy Facebook.

Autorzy programu Screen Shader zadbali również o obecność skrótów klawiaturowych ułatwiających korzystanie z opisywanego narzędzia. Co warte odnotowania, istnieje możliwość ich edytowania z poziomu menu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!